reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Też nie potrafię pracować ani na niczym się skupić.. Bardzo to uciążliwe.

Dziewczyny, czy któraś z Was nie odczuwa bólu piersi i w sumie nie ma zbyt wiele objawów?
Ja w sumie na ten moment oprócz braku miesiączki i pobolewania piersi wieczorem, nie odczuwam nic. Wczoraj po kanapce jakoś odechciało mi się jeść ale potem się zastanawiałam czy sobie tego nie wkręciłam bo przeszło wszystko 🙈 humor mam normalny, zapachy nie drażnią, nawet spanie trochę przeszło. Oby tak zostało jak najdłużej 😉
 
Cześć [emoji41] nudnej ciąży Ci życzę [emoji3526]
Cześć dziewczyny :) Nieśmiało chciałabym do Was dołączyć - dziś drugi test pokazał dwie kreski. W przyszłym tygodniu beta. Według om to 4+1, więc termin to koniec listopada. To moja druga ciąża, pierwszą straciłam w styczniu. Jestem przerażona i szczęśliwa jednocześnie.
Dobrze, że znalazłam Wasz wątek - fajnie będzie wymienić się doświadczeniami [emoji4]
Ja się zrobiłam płaczliwa. Nie ze smutku tylko ot tak mnie nachodzi. Jakas mała emocja a mnie łzy do oczu napływają. Później się sama z siebie śmieje [emoji6]
Dziewczyny też tak macie że, chce Wam się płakać z byle powodu?
Wystarczy chwila, impuls siedzę i ryczę. Wczoraj miałam mega kryzys. Ale taki ze pół dnia nie mogłam się uspokoić.
 
Cześć, dzisiaj miałam wizytę.
Mój kropek ma 0.69cm i pięknie biło mu serduszko 🙂
Z wymiarów ciąża młodsza, wychodzi 6+4 zamiast 7+0(om). Kolejna wizyta za 3tyg
 

Załączniki

  • 20210319_100059.jpg
    20210319_100059.jpg
    420,7 KB · Wyświetleń: 59
Miałam dziś tak realistyczny sen! Poszłam wczoraj spać o 21.00 i wciąż ktoś chodził po domu i hałasował, więc pewnie przez to miałam sen: Wieczór, kładę dzieci spać i tak sobie myślę, położę się z córką na chwilę. Ale widzę przez okno, że idą kurde jacyś goście. Rodzinka jakaś, odświętnie ubrana, są już na podwórku. I słyszę, jak mąż mówi do mnie przez drzwi: ej, zapomniałem powiedzieć, że przyjdą moi znajomi.
Ja wściekła, bo w tej piżamie, w domu syf (normalnie przez sen pamiętałam, co mam w domu, co jest brudne) a on mi tu obcych zaprasza. I jeszcze pusta lodówka. I tak przez sen słyszałam, że tam się kręcą. W tym śnie pomyślałam sobie "NIE NO, TO CHYBA MI SIE ŚNI!". No ale jak śni, jak wyraźnie wszystko słyszę.
No takiej wkrętki nigdy sama sobie nie zrobiłam 🤣🙈
A potem to już normalny sen: ktoś mnie zamknął w grobowcu, w którym wcześniej ktoś zamurował żywcem kobietę. I ta kobieta tam siedziała taka skamieniała. Więc kurde, normalka 🙈🤣
 
Moja Pani doktor ,z którą pracuje nie widziała mnie jeden dzień. I dzis stwierdzila z takim przestrachem (nie wie, że jestem w ciazy) "pan Justyno ,ale pani nam zmizerniała, jakos zle pani wygląda, nie zdrowo wszystko w porzadku" mi sie smiac chce ,no nie sadzila ze az tak zle wygladam. Od 3 dni co raz ktos mnie pyta jak sie czuje 😂🤣 w lusterku nie widzę nic niepokojacego🤣😂
mój mąż co chwilę patrzy na mnie i mówi: ale widać! A ja nie wiem, co widać 🤣🙈 I boję się teraz odwiedzać rodziców, żeby mama się nie poznała. Jejku, w poniedziałek wizyta i wtedy chyba wszystkim powiemy, bo już tak głupio się ukrywać.
 
Justyna a Twoja doktor z pracy identyczna jak moja babcia. Jak bylam teraz u rodziców to te same teksty Magda jak Ty wyglądasz jesteś przeźroczysta jakaś tak jakbyś chora była dobrze się czujesz a śniadanie jadłaś? Haha ale moja babcia to jest hit ona potrafiła przyjść obudzić mnie o 11 (ja kocham spać do pozna) i tekst weź wstań zjedz i możesz iść spać dalej hahaha
No to niezłą masz te babcie. Moja pra babcia z tym komentowaniem, ze zmarnialam to tez jest dobra. Kiedys przyszłam juz bylam chora i przywalilam dobre z 15 kg na plus ,a ona do mnie (widziala mnie z miesiąc wcześniej) ale ty okropnoe schudłaś.. tak to juz dawno sie nie smialam jak w tedy z tego tekstu 😂🤣🙈 i oczy juz miala zrobione , wiec dobrze widziala🤣😂
Miałam dziś tak realistyczny sen! Poszłam wczoraj spać o 21.00 i wciąż ktoś chodził po domu i hałasował, więc pewnie przez to miałam sen: Wieczór, kładę dzieci spać i tak sobie myślę, położę się z córką na chwilę. Ale widzę przez okno, że idą kurde jacyś goście. Rodzinka jakaś, odświętnie ubrana, są już na podwórku. I słyszę, jak mąż mówi do mnie przez drzwi: ej, zapomniałem powiedzieć, że przyjdą moi znajomi.
Ja wściekła, bo w tej piżamie, w domu syf (normalnie przez sen pamiętałam, co mam w domu, co jest brudne) a on mi tu obcych zaprasza. I jeszcze pusta lodówka. I tak przez sen słyszałam, że tam się kręcą. W tym śnie pomyślałam sobie "NIE NO, TO CHYBA MI SIE ŚNI!". No ale jak śni, jak wyraźnie wszystko słyszę.
No takiej wkrętki nigdy sama sobie nie zrobiłam 🤣🙈
A potem to już normalny sen: ktoś mnie zamknął w grobowcu, w którym wcześniej ktoś zamurował żywcem kobietę. I ta kobieta tam siedziała taka skamieniała. Więc kurde, normalka 🙈🤣
Matko to jak ja z tymi blizniakami .. no widze ze tez masz przeboje z tumi snami 🤣😂🙈🙈🙈
 
Hej Dziewczynki... Poszłam spać przed 1 i wstałam po 9;) ja jakoś nie mogę wcześniej chodzić spać zobaczymy jak będzie później.
Któraś pisała o suplementach spokojnie bierz przecież nie bierzesz nic nowego tylko uzupelniasz dawki bo w femibion za małe. Chyba to Ty Asiu pisałaś?

Sylwia trzymam kciukasy za super wieści od lekarza i czekam na fotkę usg😘😊

@Ces ja zawsze jakoś wyjąca byłam na reklamach standard mam też tak że stoję albo robię jeść albo siedzę na kiblu (nie chodzi że dużą kupa;)) i nagle płacze i soe wkireiam bo nie wiem czemu. To u mnie standard od lat.
Mnie znowu nie piersi (których prawie nie mam) a sutki (tu za to ***** dostałam z nawiązką) bolą okropnie twarde sterczące no oczy idzie wybić hahha brzuch lekko pobolewa ale z tym co było ponad tydzień temu to jest raj no i dalej kocham rosol innych objawów brak;)
Miłego dnia😗
tak ja uzupelniam sama, ale glupio mi przyjmowac 3 dodatkowe tabletki bez konsultacji z jakims medykiem.

Z objawami to jestem wsciekla bo koledzy mojego meza planuja dlugi 4-dniowy weekend zeby pojechal z facetami i grac w golfa a ja sie buntuje bo dlugie weekendy sie spedza rodzinnie. Nie bede siedziala sama 4 dni, a co drugi weekend mamy jego dzieci :( jestem tala zla ze mam ochote rzucac talerzami.
 
reklama
Miałam dziś tak realistyczny sen! Poszłam wczoraj spać o 21.00 i wciąż ktoś chodził po domu i hałasował, więc pewnie przez to miałam sen: Wieczór, kładę dzieci spać i tak sobie myślę, położę się z córką na chwilę. Ale widzę przez okno, że idą kurde jacyś goście. Rodzinka jakaś, odświętnie ubrana, są już na podwórku. I słyszę, jak mąż mówi do mnie przez drzwi: ej, zapomniałem powiedzieć, że przyjdą moi znajomi.
Ja wściekła, bo w tej piżamie, w domu syf (normalnie przez sen pamiętałam, co mam w domu, co jest brudne) a on mi tu obcych zaprasza. I jeszcze pusta lodówka. I tak przez sen słyszałam, że tam się kręcą. W tym śnie pomyślałam sobie "NIE NO, TO CHYBA MI SIE ŚNI!". No ale jak śni, jak wyraźnie wszystko słyszę.
No takiej wkrętki nigdy sama sobie nie zrobiłam 🤣🙈
A potem to już normalny sen: ktoś mnie zamknął w grobowcu, w którym wcześniej ktoś zamurował żywcem kobietę. I ta kobieta tam siedziała taka skamieniała. Więc kurde, normalka 🙈🤣
Powiem Ci, że sen mega. Chociaż mi się ostatnio śniło, że mieszkań w swoim zębie. 😂
 
Do góry