reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja bym chciała w Katowicach rodzic kuzynka polecała
Który szpital polecała?
Ja też bym chciała w Kato rodzic. W górnośląskim centrum zdrowia dziecka. Mają porodówke po remoncie za 30 mln (jakieś cuda niewidy tam są) i super opinie 😁 byli numerem 1 w rankingu "rodzić po ludzku" na cały Śląsk :)

Ale w pierwszej fali pandemii porodówka była zamknięta więc nawet nie wiem czy już otworzyli i jak to będzie pod koniec roku 🤔

Jeśli nie to chyba zostanę w szpitalu Bytomiu. Bo tam dr Janosz pracuje i jej mąż. Ponoć. Wiesz coś może czy to prawda?
 
reklama
Dr. Iwona przyjmuje w Katowicach i Bytomiu, na razie zawsze umawiam się w Katowicach ale jest tylko 1 dzień w tygodniu wiec wcześniej czy później pewnie trafie do Bytomia. 😊
W Bytomiu to chyba tylko szpital. Ona przyjmuje Kato i ruda Śląska. Ja jeżdżę do Rudy bo mam bliżej. Zresztą tam jest jej własna klinika. W Rudzie przyjmuje poniedziałki, środy, piątki. A jej mąż dr Bodzek wtorki i czwartki ☺️
 
W Bytomiu to chyba tylko szpital. Ona przyjmuje Kato i ruda Śląska. Ja jeżdżę do Rudy bo mam bliżej. Zresztą tam jest jej własna klinika. W Rudzie przyjmuje poniedziałki, środy, piątki. A jej mąż dr Bodzek wtorki i czwartki ☺️
Tak pomyliłam z Ruda 😅 ja mieszkam 3 min na piechotę od kliniki w której przyjmuje w Kato wiec korzystam ze jest tak blisko, ale przez to ze jest 1 dzień w tygodniu ( przyjmuje tylko w poniedziałki do godz 13:00) terminy są bardzo odległe , zawsze mi się udaje wcisnąć ale tak jak pisałam i tak pewnie Rudę odwiedzę. ☺️
 
W Bytomiu to chyba tylko szpital. Ona przyjmuje Kato i ruda Śląska. Ja jeżdżę do Rudy bo mam bliżej. Zresztą tam jest jej własna klinika. W Rudzie przyjmuje poniedziałki, środy, piątki. A jej mąż dr Bodzek wtorki i czwartki ☺️
W bytomiu to wlasciwie chyba w klinice pracuje i tam zdaje sie rodza tylko problemowe przypadki.
 
Moje koleżanki tak robiły, że dwóch lekarzy miały ;) dużo osób tak robi. Skoro badania są za darmo 🤷‍♀️
Jeden zaufany prywatnie, a drugi na nfz żeby mieć badania ☺️

Lekarze niestety się czepiają, że się tak robi. I obrażają. Jedna koleżance po tym jak pokazywała kartę u obydwóch lekarzy to usłyszała, że ma się wkoncu zdecydować u kogo prowadzi 🙄 to w kolejnej ciąży już się nie przyznała i miała dwie karty.
Grunt, żeby sprawdzić czy lekarze nie pracują w tym samym szpitalu bo przypał w razie czego 😂
Kurde dobrze, że napisałaś, bo nie pomyślałam o tym że mogą pracować w tym samym szpitalu, a wybrałam sobie takich, że akurat pracują 😂
 
reklama
No właśnie, co lekarz to opinia... Oczywiście obciążenie glukozą zrobię na dniach, bo wybitnie bym nie chciała żeby cokolwiek niedobrego się stało. Za tydzień mam konsultację i chce to badanie mieć zrobione do tej pory... Oby wszystko było ok! 🤞
Nie wiem czy coś się zmieniło, ale 3 lata temu nie chcieli mi w labo zrobić obciążenia glukozą w ciąży bez pisemnego zalecenia od lekarza. Badanie i tak robiłam prywatnie, ale musiałam wrócić z karteczką od lekarza.
 
Do góry