reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Przyjmowałam metforminę do 4 tygodnia czy 5 bodajże Nie pamiętam już bo mi się wszystko myli i tutaj mam sprzeczne informacje bo mój ginekolog uważał że dalej powinnam brać metforminę tylko powoli ją odstawiać A moja diabetolog z niej zeszła bardzo powolnie ale zeszła więc już jej nie biorę. Dostałam glikometr Mierzę sobie cukier zawsze godzinę po posiłku i faktycznie Zauważyłam u siebie że muszę pilnować posiłki że jeżeli do dwóch godzin czego z nie zjem to mam strasznie ssania jest mi słabo źle się czuję
Kurcze też mam to dziadostwo. Przyjmujesz cały czas leki? Mnie kazali do 8 tygodnia i potem "zobaczymy". Krzywych nie miałam robionych, nikt nawet o tym nie wspomnial- w planie opieki widzę że dopiero w drugim trymestrze są.
Próbuje się do mojej endokrynolog umowic, ale terminow nie ma :/

Ja mam jutro USG a w poniedzialek kontrolę u lekarza. Lekko stres się zaczyna
 
a ze jak bardziej sie psuje cera na poczatku to chlopec, a jak bardziej “idzie w cycki” to dziewczynka
No to u mnie wg kalendarza wychodzi chłopiec. Ale wg tej teorii to bd dziewczynka, bo cycki mi urosly i cera się poprawiła, także 50/50😉

A tak w ogóle, to dzisiaj jestem taka senna, że zasypiam na stojąco. Do tego mdłości się nasilają, ale w sumie to się cieszę 😉 to znaczy, że hormony działają i trochę mnie to uspokoja, bo do usg jesCze chwilą została 😉 trochę to śmiesznie brzmi, że cieszę się z coraz bardziej dokuczliwych mdłości 😋
 
myślę że przeniesienie się na jakiś komunikator lub utworzenie grupy np na fb to dobry pomysł, bo nikt obcy nie będzie miał dostępu 🙂
Dziewczyny, ale możemy utworzyć grupę prywatną tu na forum i też nikt obcy nie będzie miał dostępu.

Jak przeniesiemy się na mess to problem może być taki, że wątek też się bardzo rozkręci. Dużo osób nie będzie w stanie pisać i na messenger i na forum. Bo już teraz dużo dziewczyn zwraca uwagę, że ma problem z nadrobieniem wiadomości bo tyle piszecie/piszemy 😁 a jeszcze sporo dziewczyn dojdzie. Za granicą też nie ma czegoś takiego jak L4 ciążowe więc niektóre dziewczyny ukradkiem odpisują z pracy :(

Tutaj niestety jest ryzyko, że ktoś będzie musiał wybierać i część osób zostanie tylko na forum, a część tylko na messenger. I grupa może się rozpaść na pół :(
Ja się przynajmniej tego obawiam. A mamy takie milutkie towarzystwo, że naprawdę by było szkoda :(
 
Dobry pomysł tej prywatnej grupy
Dziewczyny, ale możemy utworzyć grupę prywatną tu na forum i też nikt obcy nie będzie miał dostępu.

Jak przeniesiemy się na mess to problem może być taki, że wątek też się bardzo rozkręci. Dużo osób nie będzie w stanie pisać i na messenger i na forum. Bo już teraz dużo dziewczyn zwraca uwagę, że ma problem z nadrobieniem wiadomości bo tyle piszecie/piszemy [emoji16] a jeszcze sporo dziewczyn dojdzie. Za granicą też nie ma czegoś takiego jak L4 ciążowe więc niektóre dziewczyny ukradkiem odpisują z pracy :(

Tutaj niestety jest ryzyko, że ktoś będzie musiał wybierać i część osób zostanie tylko na forum, a część tylko na messenger. I grupa może się rozpaść na pół :(
Ja się przynajmniej tego obawiam. A mamy takie milutkie towarzystwo, że naprawdę by było szkoda :(
 
Wczoraj doslownie pytałam lekarza o górnośląskie centrum Zdrowia Dziecka, porodówka jest tam zamknięta do odwołania, przekształcona w dziecięcy oddział covidowy. Ja też zastanawiam się nad Bytomiem albo Mysłowicami, rozum podpowiada mi Bytom (bo mój lekarz przyjmuje w Bytomiu), a serce bardziej Mysłowice (bo marzy mi się poród do wody)...
Powaznie chcesz rodzic w Bytomiu? Ja tam widzialam np tzw. "Trójkę" to tam jest czysta komuna. Bo w tej nowej klinice to nie wiem czy da sie wkrecic na porod.
 
reklama
Ja też jestem z prywatną grupa tutaj...

Hej, ja też jestem za opcją prywatnej grupy tutaj na baby boom :)

Ja się dzisiaj mało odzywam, ale dopadło mnie jakieś zwątpienie :( Nie mam żadnych objawów, temperatura niska...
Tez myślałam, że nie mam dzisiaj żadnych objawów, ale w ciągu dnia zaczęły się nasilać. Szczególnie senność... Spokojnie. Będą pewnie też lepsze dni i objawy nie będą takie mocne. Będzie dobrze :)
 
Do góry