reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
To mój mąż razem z moim tatą testowali nową maszynkę na moim synu. Ciągle nie lapała a jak złapała to od razu na łyso. Wtedy mu jeszcze tak szybko włosy nie rosły. Strasznie to wyglądało.
No u Nas też to nie wygląda.. Zła jestem sama na siebie.. Zyje nadzieja, że do wiosny odrosną i będę miała wybaczone bo nikt niestety z mojej twórczości fryzjerskiej zadowolony nie jest 🙈
 
U mnie to samo, dlatego masaż, jacuzzi to jest takie giga marzenie 😂 takie samo jak fryzjer..

A już myślałam, że to ja jestem jakaś nie ogarnięta, nie panuję nas sytuacją albo mam wyjątkowo niegrzeczne dziecko... Wczoraj miałam trzecie (od czasu porodu) z kolei samotne wyjście (pierwsze to ginekolog, drugie odbiór tortu w cukierni koło domu) i byłam na zakupach w supermarkecie, a mąż jeździł z synem po mieście aby ten spał, więc łatwo sobie wyobrazić jak wygląda u nas sytuacja ^^
Tak zupełnie poważnie, zastanawiam się kiedy nadejdzie czas, że będę miała czas na takie właśnie prozaiczne rzeczy jak ogarnięcie się, posprzątanie w mieszkaniu, czy ugotowanie normalnego obiadu.
 
A już myślałam, że to ja jestem jakaś nie ogarnięta, nie panuję nas sytuacją albo mam wyjątkowo niegrzeczne dziecko... Wczoraj miałam trzecie (od czasu porodu) z kolei samotne wyjście (pierwsze to ginekolog, drugie odbiór tortu w cukierni koło domu) i byłam na zakupach w supermarkecie, a mąż jeździł z synem po mieście aby ten spał, więc łatwo sobie wyobrazić jak wygląda u nas sytuacja ^^
Tak zupełnie poważnie, zastanawiam się kiedy nadejdzie czas, że będę miała czas na takie właśnie prozaiczne rzeczy jak ogarnięcie się, posprzątanie w mieszkaniu, czy ugotowanie normalnego obiadu.
Haha o Kochana. To ja byłam wczoraj dumna z siebie bo zrobiłam obiad dwu daniowy, pranie i zmywanie 👍😂

Dziewczyny co używacie do kąpieli i pielęgnacji maluszków? Zauważyłam zaczerwienienie pod pachami u małego 😶🙄
 
A już myślałam, że to ja jestem jakaś nie ogarnięta, nie panuję nas sytuacją albo mam wyjątkowo niegrzeczne dziecko... Wczoraj miałam trzecie (od czasu porodu) z kolei samotne wyjście (pierwsze to ginekolog, drugie odbiór tortu w cukierni koło domu) i byłam na zakupach w supermarkecie, a mąż jeździł z synem po mieście aby ten spał, więc łatwo sobie wyobrazić jak wygląda u nas sytuacja ^^
Tak zupełnie poważnie, zastanawiam się kiedy nadejdzie czas, że będę miała czas na takie właśnie prozaiczne rzeczy jak ogarnięcie się, posprzątanie w mieszkaniu, czy ugotowanie normalnego obiadu.
Ja na razie staram się sobie odpuścić i dużo proszę o pomoc. I powoli stawiam sobie cele- dzisiaj pierwsze odwiedziny u przyjaciółki (tylko ja i dziecko), byłam godzinę spóźniona ale uczę się nadal organizacji. I tak cieszy mnie to że się udało wyjść :) to nic że w domu trochę został bałagan.
 
Haha o Kochana. To ja byłam wczoraj dumna z siebie bo zrobiłam obiad dwu daniowy, pranie i zmywanie 👍😂

Dziewczyny co używacie do kąpieli i pielęgnacji maluszków? Zauważyłam zaczerwienienie pod pachami u małego 😶🙄
Ja używam emolientu do kąpieli, a pod pachy na zaczerwienienia i małe odparzenia stary sposób - Mąka ziemniaczana. Żadna maść nam nie pomogła na to, a po mące super efekt.
 
Ja używam emolientu do kąpieli, a pod pachy na zaczerwienienia i małe odparzenia stary sposób - Mąka ziemniaczana. Żadna maść nam nie pomogła na to, a po mące super efekt.
Ciekawe. Tez mamy pachy zaczerwienione. Spróbuje z maka. Nie znałam tego.

My dziś zaszalelismy i pojechaliśmy z cała trojka na wizytę w krainie świateł w Chorzowie. W sumie 5 godzinna wycieczka i wróciliśmy po 20stej. Mam nadzieje ze to mi nie zaburzy nocy 🙏🙏🙏

W niedziele chrzest. Sylwester po drodze. Dzieje się dzieje.

Odnośnie ogarniania. Cieszmy się z malch rzeczy. Pranie obiad to duże sukcesy :) z kazdym tygodniem będzie łatwiej. Musi być!
 
reklama
Dziewczyny. Przeszperalam trochę internet. Może wam też się obiło o uszy o zbawiennym działaniu olejku z wiesiołka na odparzenia 🧐
Na jednym z forów mamy sobie chwaliły - smarowanie bezpośrednio lub roztworem po rozcieńczeniu z wodą.
Chyba spróbuję a jak nie to zawsze mogę go wykorzystać na włosy.
 
Do góry