reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

U nas już przed skokiem była dość przyjemna rutyna w ciągu dnia ...teraz jeśli w dzień zasypia to głównie na rękach, a w nocy śpi w kołysce tylko bardzo niespokojnie. W dzień nie kładziemy jej do kołyski tylko do kosza ale teraz ciężko odłożyć z rąk bo się budzi 🤪
To u nas mała też potrafi tak długo walczyć. Zasypia, odkładam i się budzi. I tak cały czas. Prawie tydzień robiła tak w nocy, a teraz całe szczęście przestawiło się na dzień. Uff. No ale noce nie były zmarnowane przeczytałam 4 książki od porodu podczas nocnego karmienia by nie zasnąć. 😁 Jak się jest na jakimś porywajacym fragmencie to się nawet człowiek cieszy ze dziecko w nocy płacze 😂
 
reklama
To u nas mała też potrafi tak długo walczyć. Zasypia, odkładam i się budzi. I tak cały czas. Prawie tydzień robiła tak w nocy, a teraz całe szczęście przestawiło się na dzień. Uff. No ale noce nie były zmarnowane przeczytałam 4 książki od porodu podczas nocnego karmienia by nie zasnąć. 😁 Jak się jest na jakimś porywajacym fragmencie to się nawet człowiek cieszy ze dziecko w nocy płacze 😂
Łojezu, ja się nie potrafię skupić czasem na tym, żeby oczy mieć otwarte, a Ty książki czytasz 😲🙈😄
Jak wczoraj narzekałam na pieluszki bamboolove to jeszcze nie miałam powodów :))) założyłam jej po tym jak myślałam ze dwójki nie będzie wiec bezpiecznej ze nic nie wyleci. Karmie i poszła taka bomba ze pierwszy raz (a to trzecie dziecko) musiałam prac również swoje ubrania i umyć fotel. Przeszło przez pieluszkę. Nie chciałam wyrzucać ale muszę :)
Przeszło PRZEZ pieluszkę, a nie bokiem? 😲 Rany, co to za badziew?!
 
Te akcje dzieci kładźmy na karb skoku i przetrwajmy :)))

Miłego weekendu! My dziś usg stawów w planie i pierwsza wizyta Zosi u kogoś (mój brat). Ciekawe czy zdaze herbatę wypić 🤪
 
Te akcje dzieci kładźmy na karb skoku i przetrwajmy :)))

Miłego weekendu! My dziś usg stawów w planie i pierwsza wizyta Zosi u kogoś (mój brat). Ciekawe czy zdaze herbatę wypić 🤪

Może ze strachu będzie spać 😁. My pierwszy raz poszliśmy do babci i Synek przespał całą wizytę 😂. Za to dzisiaj mamy gości z okazji naszej rocznicy ślubu, jakby każdy po godzinie trzymał małego na rękach jeżeli będzie znów nie odkladslny to mam 5h spokoju 😄
 
U nas maluszek tez byl tak aktywny bo oczywiście kolki się zaczęły na początku włączony espumisan ale nie pomogło teraz delicol i Probiotyk i jest deczko lepiej chociaż az tak nie płacze, ale wraz mam nocne dziecko miejmy nadzieję że się przestawia nasze bobaski. U nas po kąpieli mam wrażenie że jeszcze bardziej pobudzony maluszek
Moja nie spi po kąpieli do 1 a kąpiemy różnie ostatnio o 19 ja kapałam i tak do 1 oczy jak 5 zł. Ciężko was nadrobić nie pokazywały się powiadomienia długo. A wczoraj od 14 co 1h na cycu do 1 w nocy. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam. A dziś spi jak gdyby nigdy nic
 
reklama
Do góry