reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Mam wyniki glukozy powiedzcie czy ok?
Na czczo : 87.1
Po godzinie : 153
Po dwóch godzinach : 120

Czy Wy też jesteście takie zmęczone?
Ja mam dopiero alno już 26tc a czyje się senna. Przespałabym cały dzień najchętniej..
Są ok :) norma na czczo to 92, po 1h - 180, a po 2h - 153. Więc jak najbardziej się w nich mieścisz :)
 
reklama
Mam wyniki glukozy powiedzcie czy ok?
Na czczo : 87.1
Po godzinie : 153
Po dwóch godzinach : 120

Czy Wy też jesteście takie zmęczone?
Ja mam dopiero alno już 26tc a czyje się senna. Przespałabym cały dzień najchętniej..
Chciałabym mieć taki wynik glukozy🙉
U mnie 29 tc i najlepiej nie wychodziłabym z domu a dokładnie z łóżka 🙈
 
Dobry pomysł:))) a jaki materac polecasz??
Kupowałam ponad 3 lata temu dla starszej córki, nie pamiętam🙈 ale to jest ten bambusowo-gryczany. Córka jeszcze w nim śpi🤦‍♀️ on ma z 8cm grubości.
Właśnie poszukuję łóżka dla niej, a to małe odda siostrze.
Warto kupić podkład pod prześcieradło taki ochronny na materac (ja mam z lidla) ani ulewania ani siuśki nie zostawiły śladu. Materac zawsze był suchy.
 
reklama
Opiekując się dwójka dzieci nie będę miała czasu o tym myśleć jakby urodziła mi się duża córeczka i wyrosła z rozmiaru 62 po miesiącu jak mój syn. Moj brat i tata po porodzie mieli 63 cm
Jakie duże chłopaki:dd Kurcze mam nadzieję że mój mlody aż taki duży nie będzie bo mam tylko ubranka do 62
 
Do góry