reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja mam dwa koty :) o reakcję kocicy jestem spokojna i myślę, że będzie bardzo pilnować dzieciątka - już teraz kładzie się przy brzuchu i mruczy [emoji3] z kolei kocurek pewnie będzie trzymać dystans ale boję się powrotu zapaleń pęcherza na tle stresowym..
 
Ja mam dwa koty :) o reakcję kocicy jestem spokojna i myślę, że będzie bardzo pilnować dzieciątka - już teraz kładzie się przy brzuchu i mruczy [emoji3] z kolei kocurek pewnie będzie trzymać dystans ale boję się powrotu zapaleń pęcherza na tle stresowym..

Mam nadzieję, że obejdzie się bez. Trzymam kciuki
 
Chicco baby 4 w 1 :-)))
Tez słyszałam o poleceniach. My zdecydowaliśmy się na chicco next 2 me jako dostawkę i cieszę się ze będę miała mniej wstawania w nocy choć oczywiście ze to nie wykluczy zmiany pieluszki i takie tam.

leżaczek kupiłam taki (używany) i myśle ze fajne będzie to ze będzie można go na różnych poziomach trzymać. Ten będzie głównie w kuchni.

moja przyjaciółka robi mi kosz Mojżesza na szydełku 🥰 mega zdolna i napalona ciocia :))) to kosz chyba w salonie będzie glownie

wiec w sumie mała będzie miała sypialnie w każdym pomieszczeniu poza pokojem chłopców 😜
 

Załączniki

  • 448638CA-D5F2-4049-9B69-ED4C6B7ACF99.jpeg
    448638CA-D5F2-4049-9B69-ED4C6B7ACF99.jpeg
    93,9 KB · Wyświetleń: 52
Ja mam takie łóżeczko na pol
Roku mamy malo miejsca a to
Ma koła i bede mogła wszędzie z nim jeździć i jest mega 4w 1 polecam dużo osób poleca to
Łóżeczko 🥰🥰
Producent zaznacza, że to łóżeczko baby hug nie nadaje się do spania na noc tylko na ewentualne drzemki w dzień. Ja też się w nie zaopatrzyłam ale będzie tylko do drzemek w salonie a do spania docelowo będzie chicco next2me magic.
Dodam od siebie, że jeśli chcesz chcesz żeby dzidzia spała w baby hug cały czas ze względu na warunki domowe to warto chociaż wymienić materac, ten w zestawie się nie nadaje
Szukam właśnie takiego na kołach - co to za firma i model?
Chicco baby hug 4w1 kolor white snow
 
@K1991 piękny! 🤩 Jaka firma? Jak z jakością i wykonaniem? Ja oglądam póki co w Internecie, ale trochę boję się, żeby nie był kiepski.
Szczerze to nie wiem co to za firma, kupiłam używany za bardzo małe pieniądze. Wypatrzyłam okazję 😊 Póki co jestem zadowolona, bo łóżeczko będzie na górze a ten koszyk na dole, ma kółka więc spokojnie mogę się z nim przemieszczać po domu
 
@AliG
Ja nie pamiętam co to za firma ale kupiłam taki w 2017 i naprawdę bardzo długo mam służył więc polecam. Jeździłam spokojnie po całym domu, mogłam go wziąć na dwór bo dzięki temu baldachimowi żadne robaczki się tam nie dostały. Jedyne w moim przypadku był napewno wyższy niż łóżko więc żeby podnieść malucha musiałam wstać, ale oprócz tego żadnych mankamentów 👍

Ale właśnie na allegro taki widziałam i cena przystępna więc warto się rozejrzeć.
 
reklama
Do góry