reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Producent zaznacza, że to łóżeczko baby hug nie nadaje się do spania na noc tylko na ewentualne drzemki w dzień. Ja też się w nie zaopatrzyłam ale będzie tylko do drzemek w salonie a do spania docelowo będzie chicco next2me magic.
Dodam od siebie, że jeśli chcesz chcesz żeby dzidzia spała w baby hug cały czas ze względu na warunki domowe to warto chociaż wymienić materac, ten w zestawie się nie nadaje

Chicco baby hug 4w1 kolor white snow
Tak jak ja mam specjalnie zamówiony materac
 
reklama
U mnie pies najpierw obwąchał córkę, która przywieźliśmy ze szpitala, potem jeszcze ze 2 dni tylko wąchał a potem chyba skumał ze to kolejny członek rodziny i było ok:)
My też mamy pieska i z tego co wiem dobrze jest już że szpitala zanim pojawi się dziecko przynosić pieluchę tetrowa żeby sie oswoił z zapachem. I dać się zapoznać :)
 
Producent zaznacza, że to łóżeczko baby hug nie nadaje się do spania na noc tylko na ewentualne drzemki w dzień. Ja też się w nie zaopatrzyłam ale będzie tylko do drzemek w salonie a do spania docelowo będzie chicco next2me magic.
Dodam od siebie, że jeśli chcesz chcesz żeby dzidzia spała w baby hug cały czas ze względu na warunki domowe to warto chociaż wymienić materac, ten w zestawie się nie nadaje

Chicco baby hug 4w1 kolor white snow
Może Normalnie spać w tym jak jest dodatkowy materac mój jest z ta siateczka na bokach co daje cyrkulację powietrza. Dziecko
Do 3 miesiąca samo się i tak nie przekręci wiec skoro w dzień może spać to w nocy tez Normalnie bez żadnych gadżetów w spiworku nie którzy cała noc usypiają w wózku wiec to nie ma reguły mysle ze będzie ok :d zniżę sobie go
Równo z moim łóżkiem i będę go widzieć normalnie i myśle ze będzie okej :))
 
Może Normalnie spać w tym jak jest dodatkowy materac mój jest z ta siateczka na bokach co daje cyrkulację powietrza. Dziecko
Do 3 miesiąca samo się i tak nie przekręci wiec skoro w dzień może spać to w nocy tez Normalnie bez żadnych gadżetów w spiworku nie którzy cała noc usypiają w wózku wiec to nie ma reguły mysle ze będzie ok :d zniżę sobie go
Równo z moim łóżkiem i będę go widzieć normalnie i myśle ze będzie okej :))
Też mi się tak wydaje. Swoją drogą zawsze można podłożyć tam ten monitor oddechu 👍
 
Jak dla mnie 4.
2 małe i 2 większe.
Przy córce używałam lovi i avent. Teraz chyba wypróbuje jakieś inne firmy chociaż mam nadzieję, że uda się karmić cycusiem.

Czytałam w internecie, że od 34tc warto pić herbatke laktacyjna.
 
Mam wyniki glukozy powiedzcie czy ok?
Na czczo : 87.1
Po godzinie : 153
Po dwóch godzinach : 120

Czy Wy też jesteście takie zmęczone?
Ja mam dopiero alno już 26tc a czyje się senna. Przespałabym cały dzień najchętniej..
 
reklama
Mam wyniki glukozy powiedzcie czy ok?
Na czczo : 87.1
Po godzinie : 153
Po dwóch godzinach : 120

Czy Wy też jesteście takie zmęczone?
Ja mam dopiero alno już 26tc a czyje się senna. Przespałabym cały dzień najchętniej..
Ja mam dokładnie tak samo, ale u mnie to chyba ciśnienie... Gdy jestem słaba i senna to mierze i mam wtedy niskie. Najlepsze jest to, że w każdej ręce mam inne ciśnienie, różnica ogromna bo w jednej niecała 100 a w drugiej 120 🤷 jutro idę na krzywa, ciekawe jak pójdzie... W poprzedniej ciąży koszmar....
 
Do góry