reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Pytanie do plamiacych dziewczyn... Czy po 2 wasze plamienie jest mocniejsze? Nie zebym miala jakos problem z wyproznieniem ale noestety po kazdej dluzszej wizycie w wc plamienie jest mocniejsze ciemnobrazowe sluzowate cos jak koncowka miesiaczki
 
Ja jestem po dzisiejszej wizycie w labie, jak zwykle ręce pokłute bo moje żyły gdzieś są ale nie wiadomo gdzie. A jak wiadomo to nie chce nic z nich lecieć...

łączę się w bólu ... mam to samo z żyłami. a do tego dziś miałam isc na badania rano (a ręce już w siniakach :/ ) ale .... zapomniałam :D hahahha ale co się odwlecze ..... jutro muszę iść koniecznie.

@Psiara1996 jak się czujesz ???? jak badania ??? przyszedł jakiś rozsądniejszy lekarz ?
 
łączę się w bólu ... mam to samo z żyłami. a do tego dziś miałam isc na badania rano (a ręce już w siniakach :/ ) ale .... zapomniałam :D hahahha ale co się odwlecze ..... jutro muszę iść koniecznie.

@Psiara1996 jak się czujesz ???? jak badania ??? przyszedł jakiś rozsądniejszy lekarz ?
Dziewczyny jesteśmy na zamkniętym [emoji4][emoji4][emoji4]
Teraz już chyba wszystkie mamy dostęp [emoji4]
 
łączę się w bólu ... mam to samo z żyłami. a do tego dziś miałam isc na badania rano (a ręce już w siniakach :/ ) ale .... zapomniałam :D hahahha ale co się odwlecze ..... jutro muszę iść koniecznie.

@Psiara1996 jak się czujesz ???? jak badania ??? przyszedł jakiś rozsądniejszy lekarz ?
Czekam na dzisiejszy obchód. Wczoraj nie zrobili mi żadnych badań, w niedzielę pewnie nie robią.. Nie mam już plamień więc lekarz powiedział wczoraj rano że dziś wyjdę z nakazem leżenia, ale nie wspominał czy zrobią mi jeszcze przed wyjściem kontrolne usg. Póki co czekam na jakieś info od nich
 
Czekam na dzisiejszy obchód. Wczoraj nie zrobili mi żadnych badań, w niedzielę pewnie nie robią.. Nie mam już plamień więc lekarz powiedział wczoraj rano że dziś wyjdę z nakazem leżenia, ale nie wspominał czy zrobią mi jeszcze przed wyjściem kontrolne usg. Póki co czekam na jakieś info od nich
Ponawiam pytanie czy jak sie zalatwialas to plamienie bylo wieksze? Jaki kolor mialas tego plamienia. Bolal Cie brzuch plecy?
 
reklama
Do góry