reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ponawiam pytanie czy jak sie zalatwialas to plamienie bylo wieksze? Jaki kolor mialas tego plamienia. Bolal Cie brzuch plecy?
Brzuch i plecy to bolą mnie od początku ciąży.. Cyklicznie ale pobolewa.. Nie zauważyłam żeby przy załatwianiu krwawic bardziej ale przy wysiłku owszem. U mnie raczej to była taka "stara krew" brązowa. Dziś nie zrobili mi nawet usg i zaraz wychodzę do domu
 
Brzuch i plecy to bolą mnie od początku ciąży.. Cyklicznie ale pobolewa.. Nie zauważyłam żeby przy załatwianiu krwawic bardziej ale przy wysiłku owszem. U mnie raczej to była taka "stara krew" brązowa. Dziś nie zrobili mi nawet usg i zaraz wychodzę do domu
Super ze idziesz do domu. No ja wlasnie tez mam wrazenie ze ro taka stara krew. I tak sie zastanawiam czy moglo to powstac przy pobieraniu cytologii bo bylo to zrobione w ten spozob ze szczoteczka byla cala we krwi i moze sie to tam nazbieralo. I wychodzi.
 
W szpitalu powiedzieli, że to poronienie zagrażające, nie wiem czy tylko na podstawie samych plamień czy nie.. Wypis swój zobaczę może dopiero jutro lub w środę, bo tyle podobno im to zajmuje. Może z niego wyczytam coś ciekawego
 
Super ze idziesz do domu. No ja wlasnie tez mam wrazenie ze ro taka stara krew. I tak sie zastanawiam czy moglo to powstac przy pobieraniu cytologii bo bylo to zrobione w ten spozob ze szczoteczka byla cala we krwi i moze sie to tam nazbieralo. I wychodzi.
Pewnie zrobił Ci jakąś małą rankę i ona lekko krwawi. Ja mam tylko luteinke 100mg :)
 
Dziewczyny, jakie miałyście FHR? Dzisiaj na USG (9+1) wyszło mi 181 i lekarz wpisał tachykardię :( nie mówił, że to źle, według niego wszystko było ok. Czy to, że byłam mocno zdenerwowana mogło mieć na to wpływ? Przerazilam się :(
 
Dziewczyny, jakie miałyście FHR? Dzisiaj na USG (9+1) wyszło mi 181 i lekarz wpisał tachykardię :( nie mówił, że to źle, według niego wszystko było ok. Czy to, że byłam mocno zdenerwowana mogło mieć na to wpływ? Przerazilam się :(
U mnie dopiero 4mm dziecka było więc lekarz nie sprawdzał
 
reklama
Dziewczyny, jakie miałyście FHR? Dzisiaj na USG (9+1) wyszło mi 181 i lekarz wpisał tachykardię :( nie mówił, że to źle, według niego wszystko było ok. Czy to, że byłam mocno zdenerwowana mogło mieć na to wpływ? Przerazilam się :(

U mnie było 169 w 8w1d, wiec niby tez troszkę za wysokie, ale to jest jeszcze za wcześnie, żeby się tym martwić :) To serduszko dopiero niedawno zaczęło bić. Niektórzy lekarze w ogóle nie mierzą tętna płodu do 10 a nawet 12 tygodnia bo dopiero wtedy się normuje (sprawdzają wcześniej tylko czy w ogóle jest). Zreszta lekarz sam Ci powiedział, ze jest w porządku, wiec się nie martw na zapas :) Żeby Cię uspokoić https://mamaginekolog.pl/usg-wczesnej-ciazy-jak-interpretowac/ mama ginekolog pisze, ze ok. 9 tygodnia tętno jest najwyższe :)
 
Do góry