reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Nie wiem z jakiego powodu sie leczylas ale ja z powodu problemów z zajściem w ciążę dlatego miałam wizytę już w 6tyg w szpitalu . Normalnie tutaj dopiero w 8 tyg jest pierwsza wizyta. Trzymam kciuki oby Ci się udało umówić. W którym tygodniu jesteś?

No my tez z problemów z zajściem w ciąże, mieliśmy inseminacje bo mam zespół policystycznych jajników. Muszę zadzwonić dopytać jak oni to liczą, czy od zabiegu czy od ostatniej miesiączki.
 
reklama
Ja dzisiaj nieplanowana wizyta... Wczoraj myślałam, że to już koniec... Dostałam krwawienia. Dziś na wizycie widoczny pecherzyk, ciałko żółte i jak stwierdził maleńki zarodek, którego nie będzie jeszcze mierzył bo taki mały. Ciąża wg jego pomiaru wielkości pęcherzyka młodsza o 4 dni.. Mam leki i zwolnienie, nakaz leżenia i odpoczywania.
Ja chyba udam się za tydzień do mojego lekarza, bo to usg w poradni maja fatalnej jakości.
Bardzo się boję...
Ale lekarz powiedział że skąd to krwawienie? Jakiś krwiak? Będzie dobrze, trzymam mocno kciuki [emoji8][emoji8][emoji3590]
O chyba też tam zawitam zawsze mi się marzyło żeby zwiedzić Kaszuby ;) Maż lubi morze i namawia ja z kolei nie znoszę bo nie mam tam co robić bo woda zawsze za zimna zeby się kąpać
My nad otwarte morze mamy rzut beretem, zatokę jeszcze bliżej, ale w te glony nie wchodzę [emoji14] A woda zimna, ale taki mamy klimat [emoji16] Za to plaże najładniejsze na świecie [emoji4] Nie spotkałam jeszcze ładniejszej [emoji4]
 
Ja dzisiaj nieplanowana wizyta... Wczoraj myślałam, że to już koniec... Dostałam krwawienia. Dziś na wizycie widoczny pecherzyk, ciałko żółte i jak stwierdził maleńki zarodek, którego nie będzie jeszcze mierzył bo taki mały. Ciąża wg jego pomiaru wielkości pęcherzyka młodsza o 4 dni.. Mam leki i zwolnienie, nakaz leżenia i odpoczywania.
Ja chyba udam się za tydzień do mojego lekarza, bo to usg w poradni maja fatalnej jakości.
Bardzo się boję...
Trzymam kciuki. Wszystko będzie dobrze.
 
Ale lekarz powiedział że skąd to krwawienie? Jakiś krwiak? Będzie dobrze, trzymam mocno kciuki [emoji8][emoji8][emoji3590]My nad otwarte morze mamy rzut beretem, zatokę jeszcze bliżej, ale w te glony nie wchodzę [emoji14] A woda zimna, ale taki mamy klimat [emoji16] Za to plaże najładniejsze na świecie [emoji4] Nie spotkałam jeszcze ładniejszej [emoji4]
Właśnie w macicy nic nie ma poza ciąża, nie mam krwiaka, nie ma torbieli ani nadzerek...
Mam wrażenie , że sam nie wiedział skąd... Mówi że skoro owulacja się przesunela i doszło później do zapłodnienia to ze czasem kobiety w terminach spóźnione miesiączki maja krwawienia, plamienia. U mnie nie była to żywa krew no ale jak na moje oko sporo... Dziś już tylko że sluzem resztki się czyszcza z tego krwawienia, bardziej brązowe. Mówił że po nocy jak leżała mogło się zebrać i jeszcze będzie to schodzic... Dlatego pewniej będę się czuła kiedy pójdę do mojego lekarza w tyg przyszłym bo on dziś nie przyjmuje.
 
Ja dzisiaj nieplanowana wizyta... Wczoraj myślałam, że to już koniec... Dostałam krwawienia. Dziś na wizycie widoczny pecherzyk, ciałko żółte i jak stwierdził maleńki zarodek, którego nie będzie jeszcze mierzył bo taki mały. Ciąża wg jego pomiaru wielkości pęcherzyka młodsza o 4 dni.. Mam leki i zwolnienie, nakaz leżenia i odpoczywania.
Ja chyba udam się za tydzień do mojego lekarza, bo to usg w poradni maja fatalnej jakości.
Bardzo się boję...
Wszystko będzie dobrze. Lez i odpoczywaj [emoji3526]
 
Ja dzisiaj nieplanowana wizyta... Wczoraj myślałam, że to już koniec... Dostałam krwawienia. Dziś na wizycie widoczny pecherzyk, ciałko żółte i jak stwierdził maleńki zarodek, którego nie będzie jeszcze mierzył bo taki mały. Ciąża wg jego pomiaru wielkości pęcherzyka młodsza o 4 dni.. Mam leki i zwolnienie, nakaz leżenia i odpoczywania.
Ja chyba udam się za tydzień do mojego lekarza, bo to usg w poradni maja fatalnej jakości.
Bardzo się boję...
Trzymam kciuki , żeby tylko na samym strachu się skończyło
 
Chyba wyjazd na wczasy w czasie L4jest średnio widziany przez ZUS...

Mogą kazać zwracać wypłacone świadczenia chyba.

A szukałam tych spodni h&m za50 zł i nie widzę na stronie... macie może link?
 
Dziewczyny te ktore sa obeznane ze slaska .Dopiero swojego ginekologa man w dziesiatym tygodniu .I wtedy bedziemy umawiac sie na badania I wiecie Ona mnie wysle do Rudy Slaskiej ,a ja sama od siebie chcialabym isc gdzies na slasku na prenatalne .Tu prosba do tych co cos wiedza na ten temat.W internecie znalazlam w Zorach sondometico (chyba dobrze nazwe napisalam).Jest tez taki Michal Graniczka ginekolog z Katowic .Bede wdzieczna za kazda sugestie
Klinika sodowskich na piotrowickiej
 
reklama
Do góry