reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny, żebyśmy były w pt gotowe do stworzenia prywatnego wątku proszę Was o dopisywanie się do tematu z planowaną data porodu [emoji4]:
Ja będę uzupełniała na bieżąco tabelkę i na tej podstawie utrworzymy listę priv [emoji4]
Podam jutro po wizycie
 
Nie wiem z jakiego powodu sie leczylas ale ja z powodu problemów z zajściem w ciążę dlatego miałam wizytę już w 6tyg w szpitalu . Normalnie tutaj dopiero w 8 tyg jest pierwsza wizyta. Trzymam kciuki oby Ci się udało umówić. W którym tygodniu jesteś?

Dzwoniłam. Wizytę liczą od dni inseminacji.
Mogą wizytę zaplanować na 22.4 ale mnie akurat nie ma bo jestem na urlopie. Dlatego dopiero 30.4, niby wcześniej nie ma sensu bo nic nie zobaczą. Trudno zrobię w PL betę
 
Macie dziewczyny czasem zawroty głowy? Mnie dziś tak zakołysało że dobrze że siedziałam. Ale wcześniej schylalam się i może za szybko.
 
Klinika sodowskich na piotrowickiej
Ja chodze do Katowic do p. Dr Tomasza Sleczki to prywatny ginekolog ale to tez prywatny szpital i jak chodzisz do Niego to porod masz tam darmowy w tym szpitalu na Łubinowej. Fajnie, bo teraz jest jakas dotacja z unii i w Katowicach prenatalne sa darmowe. 17 mam wizyte to bede woecej wiedziec :D gdzie mnie wysle na te badania :) ale lekarz-fachowiec!!
 
reklama
Ja chodze do Katowic do p. Dr Tomasza Sleczki to prywatny ginekolog ale to tez prywatny szpital i jak chodzisz do Niego to porod masz tam darmowy w tym szpitalu na Łubinowej. Fajnie, bo teraz jest jakas dotacja z unii i w Katowicach prenatalne sa darmowe. 17 mam wizyte to bede woecej wiedziec :D gdzie mnie wysle na te badania :) ale lekarz-fachowiec!!
A gdzie dokładnie przyjmuje?
 
Do góry