reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Chyba wyjazd na wczasy w czasie L4jest średnio widziany przez ZUS...

Mogą kazać zwracać wypłacone świadczenia chyba.

A szukałam tych spodni h&m za50 zł i nie widzę na stronie... macie może link?
Tych moich nie widzę na stronie, wpisuję numer produktu z metki
O/N 364685
P/N 05622529
Inne które są pod nazwą tregginsy mają trochę inny skład, więc dokładnie tych co ja kupiłam nie znalazłam [emoji848]
 
TSH do 4 norma więc spokojnie tak mi lekarz powiedział :)
Nie w ciąży
Ja mam wesele brata 31.08 więc czekam jak to będzie z brzuchem i kiecke na ostatnią chwilę kupię. Co do wakacji to my zakopane w czerwcu chcemy odwiedzić, tylko się zastanawiam co ja tak będę robić? Bo trasy, które zawsze robiliśmy to nie za bardzo w ciąży
emoji848.png
Spytaj się lekarza co z górami bo mi zabronił a właśnie w maju mam ślub kuzynki
My na wakacje się nie wybieramy bo wykańczamy dom więc za dużo pracy przy tym pewnie gdzieś na parę dni się wyrwiemy a tak to odpoczywanie na lezaku w ogrodzie
 
Dziewczyny, czy któraś jest w ciąży po inseminacji?
Jak liczyliście tydzień ciąży ? Od dnia zabiegu czy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki?
 
Nie w ciąży

Spytaj się lekarza co z górami bo mi zabronił a właśnie w maju mam ślub kuzynki
My na wakacje się nie wybieramy bo wykańczamy dom więc za dużo pracy przy tym pewnie gdzieś na parę dni się wyrwiemy a tak to odpoczywanie na lezaku w ogrodzie
Pytałam się ostatnio to powiedział, że nie widzi przeciwwskazan, że nasze góry nie są na tyle wysokie, żeby to miało jakieś znaczenie. W zasadzie takie same informacje wyczytałam w internecie. Tylko my jedziemy w czerwcu dopiero więc może Ci zabronił w tym pierwszym trymestrze bo wtedy różnie bywa. My co roku jesteśmy w Zakopanym i naprawdę kobiet w ciąży jest mnóstwo.
Przede wszystkim to zobaczę jak się będę czuła bo jak coś będzie dziać to od razu rezygnujemy
 
Ja chodze do Katowic do p. Dr Tomasza Sleczki to prywatny ginekolog ale to tez prywatny szpital i jak chodzisz do Niego to porod masz tam darmowy w tym szpitalu na Łubinowej. Fajnie, bo teraz jest jakas dotacja z unii i w Katowicach prenatalne sa darmowe. 17 mam wizyte to bede woecej wiedziec :D gdzie mnie wysle na te badania :) ale lekarz-fachowiec!!
A ile płacisz za wizytę?
I co ile wyznacza kolejną wizytę?
 
Macie dziewczyny czasem zawroty głowy? Mnie dziś tak zakołysało że dobrze że siedziałam. Ale wcześniej schylalam się i może za szybko.
Jeszcze nie, ale w dwóch poprzednich miewałam często w przeludnionych miejscach, jak nie miałam czym oddychać i to całkiem normalne [emoji4]
 
Jak nie mogłam od kilku dni spać tak dzisiaj musiałam. No nie wytrzymałam i godzinę w południe drzemałam. W poprzedniej musiałam codziennie chwile pospać.
 
reklama
A ile płacisz za wizytę?
I co ile wyznacza kolejną wizytę?
Co miesiac. Pierwsza wizyta 200zl a poznirj juz 150zl. Tzn tak mialam w pierwszej ciazy zanim poronilam. Ale mysle, ze jak juz do Niego chodze i tak bral to teraz tez 20.03 mialam pierwsza i dalam 200. Takze teraz licze na 150 :p bo, ja sie do Niego przenioslam z Bytomia od jednej z ginekolog, ktora byla pomylka.. Wlasnir fo Niieo i nie umiem sobie go nachwalic. Wchodzi ze mna razem maz. Poznirj mezowi tlumaczy usg. Naprawdr super luzna rozmowa. Telefon jego osobisty do Niego mam jak jest cos nie tak albo mam jakoes niepokojace wyniki badan to dzwonie do Niego. Jest zawsze do dyspozycji. Ostatnio jak od Niego wychodzilam i mial przerwe w pacjentkach to jechal sobie do pacjentek na odwiedziny. Takze super!
 
Do góry