reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Hej ;)
Ja tez w Holandii mieszkam i zastanawiam się gdzie można iść na betę. Wizytę w klinice mam dopiero na 30.4
Na szczescie jadę do Polski na święta to może tam zrobię będę.
Pozdrawiam
Hej Ja jednak nieposzlam na betę miałam odrazu wizytę w szpitalu. Ale jak byś chciała to normalnie do rodzinnego lekarza i prosić skierowanie na betę. Nie wiem gdzie mieszkasz bo ja w Hadze i mam polska lekarke więc tyle łatwiej
 
Hej Ja jednak nieposzlam na betę miałam odrazu wizytę w szpitalu. Ale jak byś chciała to normalnie do rodzinnego lekarza i prosić skierowanie na betę. Nie wiem gdzie mieszkasz bo ja w Hadze i mam polska lekarke więc tyle łatwiej

Aa ok. Dobrze wiedzieć. No ja w okolicach utrechtu, tyle ze leczyłam się tutaj w szpitalu. Zadzwonię zapytam czy mogą mnie umówić na betę [emoji847]
 
Dziewczyny, żebyśmy były w pt gotowe do stworzenia prywatnego wątku proszę Was o dopisywanie się do tematu z planowaną data porodu [emoji4]:
Ja będę uzupełniała na bieżąco tabelkę i na tej podstawie utrworzymy listę priv [emoji4]
 
Ja dzisiaj nieplanowana wizyta... Wczoraj myślałam, że to już koniec... Dostałam krwawienia. Dziś na wizycie widoczny pecherzyk, ciałko żółte i jak stwierdził maleńki zarodek, którego nie będzie jeszcze mierzył bo taki mały. Ciąża wg jego pomiaru wielkości pęcherzyka młodsza o 4 dni.. Mam leki i zwolnienie, nakaz leżenia i odpoczywania.
Ja chyba udam się za tydzień do mojego lekarza, bo to usg w poradni maja fatalnej jakości.
Bardzo się boję...
 
Aa ok. Dobrze wiedzieć. No ja w okolicach utrechtu, tyle ze leczyłam się tutaj w szpitalu. Zadzwonię zapytam czy mogą mnie umówić na betę [emoji847]
Nie wiem z jakiego powodu sie leczylas ale ja z powodu problemów z zajściem w ciążę dlatego miałam wizytę już w 6tyg w szpitalu . Normalnie tutaj dopiero w 8 tyg jest pierwsza wizyta. Trzymam kciuki oby Ci się udało umówić. W którym tygodniu jesteś?
 
To może w sobotę skoczę sobie kupić [emoji16] Dzięki za info [emoji106]

Zapomniałam napisać że my planujemy w tym roku pojechać tylko gdzieś na Kaszuby - grill, ognisko i te sprawy [emoji4][emoji4]
O chyba też tam zawitam zawsze mi się marzyło żeby zwiedzić Kaszuby ;) Maż lubi morze i namawia ja z kolei nie znoszę bo nie mam tam co robić bo woda zawsze za zimna zeby się kąpać
 
reklama
My mamy wesele znajomych 4 maja. Jak tak dalej pójdzie z moim brzuchem to będę musiała kupić sukienkę ciążowa..
Hihi :D ja chętnie w ciążowej bym juz poszla :D
Ja dzisiaj nieplanowana wizyta... Wczoraj myślałam, że to już koniec... Dostałam krwawienia. Dziś na wizycie widoczny pecherzyk, ciałko żółte i jak stwierdził maleńki zarodek, którego nie będzie jeszcze mierzył bo taki mały. Ciąża wg jego pomiaru wielkości pęcherzyka młodsza o 4 dni.. Mam leki i zwolnienie, nakaz leżenia i odpoczywania.
Ja chyba udam się za tydzień do mojego lekarza, bo to usg w poradni maja fatalnej jakości.
Bardzo się boję...
To uwazaj na siebie teraz i duzo lez [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Do góry