reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ludzie u mnie w pracy są beznadziejni :( Chcę chińskie pierożki to nikt nie chce zamówić ze mną, a minimalna wartość zamówienia, żeby dowieźli to 30 zł, porcja pierożków 14, więc musiałabym zamówić dwie porcje i coś jeszcze, żeby mi przywieźli :( Oni to tylko kebaby albo pizze. A ja chcę pierożki z porem i marchewką :(
Rozumiem Cię:* :) ale mam dziś ochotę na pizzę i kolezanka ze mną zamówi [emoji16]
 
Ja wczoraj najpierw jeździłam po mieście w poszukiwaniu żurku, a później zjadłam go tyle że aż cierpiałam, ale chodził za mną od dawna [emoji16]
 
To u mnie totalny brak apetytu się utrzymuje już od dobrego tygodnia, mam ochotę tylko na jabłka, mandarynki i wszelkie owoce, które mają dużo soku :-D
 
Ja czekam w szpitalu na lekarza. Coś czuję, że tu trochę spędzę czasu bo nawet lekarza jeszcze nie ma, a przedemna 3 kobitki są[emoji2957]
 
Ja mam od wczoraj ochotę na roladę wołową z kluskami i modrą kapustą [emoji14] I na pizze też
Ja dzisiaj chyba pulpeciki w sosie koperkowym zrobię... Musiałam na dzisiaj wziąść urlop bo wczoraj się dowiedziałam że trzeba zdjęcia i ankietę przynieść do 1 klasy... I leciałam z córką zdjęcie zrobić...
 
reklama
Do góry