reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Hej dziewczyny właśnie wróciłam od gina i usłyszałam bijące serducho :) Dodatkowo dostałam L4 na miesiąc (bo trochę plamię od krwiaka ale podobno mam się nie niepokoić) i nie wiem co ja będę przez tyle czau robić. Wcześniej można powiedzieć że byłam pracoholiczką całę dnie miałam zaplanowane i nawet w niedzielę coś sobie wymyślałam, żeby się nie nudzić a teraz? Hm.. może w końcu nauczę się piec ciasta?
 
Hej dziewczyny właśnie wróciłam od gina i usłyszałam bijące serducho :) Dodatkowo dostałam L4 na miesiąc (bo trochę plamię od krwiaka ale podobno mam się nie niepokoić) i nie wiem co ja będę przez tyle czau robić. Wcześniej można powiedzieć że byłam pracoholiczką całę dnie miałam zaplanowane i nawet w niedzielę coś sobie wymyślałam, żeby się nie nudzić a teraz? Hm.. może w końcu nauczę się piec ciasta?
Pięknie że serduszko bije to najważniejsze tez miałam plamienie i zwolnienie 2 tyg mam leżeć i odpoczywać, nie dźwigać więc wiem co to znaczy ale tak trzeba tez mam zawsze dzień zaplanowany w pracy ale cóż fasolki są najważniejsze![emoji846]
 
Hej dziewczyny właśnie wróciłam od gina i usłyszałam bijące serducho :) Dodatkowo dostałam L4 na miesiąc (bo trochę plamię od krwiaka ale podobno mam się nie niepokoić) i nie wiem co ja będę przez tyle czau robić. Wcześniej można powiedzieć że byłam pracoholiczką całę dnie miałam zaplanowane i nawet w niedzielę coś sobie wymyślałam, żeby się nie nudzić a teraz? Hm.. może w końcu nauczę się piec ciasta?
Super:) teraz tylko będzie dzieciątko zdrowo rosło :) odpoczywaj :*
Ja już się zaczynam stresować przed jutrem, niby wszystko jest ok, żadnych plamien cały czas objawy i czuję się dobrze ale ten niepokój ciągle jest przez poprzednie niepowodzenia..
Ale staram się wierzyć że wszystko z maleństwem dobrze i rośnie sobie zdrowo :)
 
Hej dziewczyny właśnie wróciłam od gina i usłyszałam bijące serducho :) Dodatkowo dostałam L4 na miesiąc (bo trochę plamię od krwiaka ale podobno mam się nie niepokoić) i nie wiem co ja będę przez tyle czau robić. Wcześniej można powiedzieć że byłam pracoholiczką całę dnie miałam zaplanowane i nawet w niedzielę coś sobie wymyślałam, żeby się nie nudzić a teraz? Hm.. może w końcu nauczę się piec ciasta?
Wspaniale, że słyszałaś serduszko [emoji3590] w którym tyg jesteś?
Przywykniesz do wolnego w domu też zawsze coś do robotu się znajdzie [emoji6]
 
Hej dziewczyny właśnie wróciłam od gina i usłyszałam bijące serducho :) Dodatkowo dostałam L4 na miesiąc (bo trochę plamię od krwiaka ale podobno mam się nie niepokoić) i nie wiem co ja będę przez tyle czau robić. Wcześniej można powiedzieć że byłam pracoholiczką całę dnie miałam zaplanowane i nawet w niedzielę coś sobie wymyślałam, żeby się nie nudzić a teraz? Hm.. może w końcu nauczę się piec ciasta?
Super. Dbaj o siebie.

Jeju ściele dwa łóżka i sapie jak stara baba. Co to będzie później [emoji23]?
 
reklama
Ja już też po wizycie. Serduszko pięknie biło. Lekarz znowu mnie nastraszył bo powiedział że 6 tydzień a ja mu na to że niemożliwe bo nie mogło dość do zapłodnienia w terminie późniejszym niż 2-3 dni niż OM. Lekarz jeszcze 2 razy sprawdzał wymiar cel i powiedział że faktycznie zarodek jest większy, na podstawie 3 pomiarów ocenił że dzisiaj jest 8t0d a w om 8t2d. Tłumaczył się że przez bardzo mocne tyłozgięcie pierwszy pomiar faktycznie był błędny. Uspokoiłam się. Generalnie z dzidzia wszystko jest ok, następna wizyta za 4 tyg. Poprosiłam lekarza o kilka dni wolnego bo mdłości nie dają mi żyć to dostałam do 12.04.19. wogle zabawne jest to że termin z OM mam na 09.11 a z USG NA 11.11. A mój mąż ma dwóch którzy obchodzą urodziny 10.11. 3 osoba z tak bliskiej rodziny ma szansę razem dmuchać świeczki:)
 
Do góry