reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Tak strasznie boję się dzisiejszej wizyty, byłam już poza 4t2d by dostać zaświadczenie i był pęcherzyk, również w 6t2d oraz 7t3d i za każdym razem oczekiwanie na bicie serca. Boję się że i tym razem nie usłyszę...
Bądz dobrej myśli, nie stresuj się na zapas, zjedz coś dobrego odpocznij zób coś co Cię relaksuje. Trzymam kciuki !
 
reklama
Kobietki ja też dziś wizyta:) właśnie jadę:) Już się doczekać nie mogę. Jutro też wizyta Ale u genetyka- kwalifikacja do prenatalnych. Życzę wszystkim I sobie samych dobrych wiadomości a reszcie miłego I słonecznego dnia:)
Tak szybko u genetyka .Pytam się bo z racji mojego wieku zastanawiam się czy oprócz tam gdie on a mnie wysle ,cZy nie isc gdzies samemu?
 
Tak strasznie boję się dzisiejszej wizyty, byłam już poza 4t2d by dostać zaświadczenie i był pęcherzyk, również w 6t2d oraz 7t3d i za każdym razem oczekiwanie na bicie serca. Boję się że i tym razem nie usłyszę...

Napewno dziś będzie serduszko. Ja tez się ostatnio bałam bo miałam pusty pęcherzyk ale tym razem był i zarodek i serduszko! Wkoncu nadchodzi taki dzień ze wszystko się układa! Zobaczysz!
 
Cześć Dziewczyny nie bylo mnie tu 2 dni a tu tyle nowości:) wszystkim udanych wizyt :) Ja pójdę chyba w środę ...A spotkała się któraś z was że na początku wszystkie objawy ciążowe ( mdłości, zawroty,bóle brzucha) a teraz 9 tydzien mam i nagle mdłości przeszły, piersi też mniej tkliwe brzuch WGL nie boli ...jedynie co od wczoraj mam jakąś migrena...martwi mnie to trochę :confused::rolleyes2::frown: ...
 
W pierwszej ciąży tak miałam, pamiętam jak źle się czułam (wszystkie objawy ciąży) a potem w 10 tygodniu byliśmy na wczasach w Grecji i czułam się wyśmienicie.
 
Cześć Dziewczyny nie bylo mnie tu 2 dni a tu tyle nowości:) wszystkim udanych wizyt :) Ja pójdę chyba w środę ...A spotkała się któraś z was że na początku wszystkie objawy ciążowe ( mdłości, zawroty,bóle brzucha) a teraz 9 tydzien mam i nagle mdłości przeszły, piersi też mniej tkliwe brzuch WGL nie boli ...jedynie co od wczoraj mam jakąś migrena...martwi mnie to trochę :confused::rolleyes2::frown: ...
U mnie tak było. Jestem w 8+3 i w poprzedni piątek minęły mi mdłości. Nie były jakieś duże, ale od piątku jak ręką odjął, w pachwninach przestało ciągnąć i pojawił się tylko ból pęcherza. Spokój miałam przez ok tydzień, bo od wczoraj mdłości wróciły. Szczerze to zaczynało mnie to martwić, a teraz znów myślę, że mogłoby jednak tych mdłości nie być [emoji16]

Piersi też wydawały się mniej tkliwe, ale jak rolkowałam sweter z kłaczków i przejechałem rolką po piersiach to aż zawyłam z bólu [emoji16]
 
reklama
U mnie tak było. Jestem w 8+3 i w poprzedni piątek minęły mi mdłości. Nie były jakieś duże, ale od piątku jak ręką odjął, w pachwninach przestało ciągnąć i pojawił się tylko ból pęcherza. Spokój miałam przez ok tydzień, bo od wczoraj mdłości wróciły. Szczerze to zaczynało mnie to martwić, a teraz znów myślę, że mogłoby jednak tych mdłości nie być [emoji16]

Piersi też wydawały się mniej tkliwe, ale jak rolkowałam sweter z kłaczków i przejechałem rolką po piersiach to aż zawyłam z bólu [emoji16]
Ja też wolałbym tych mdłości nie mieć ( miałam takie że przez 2 tygodnie z łóżka prawie nie wychodziłam) i dlatego teraz mnie zdziwiło że początek 9 tygodnia i wszystko minęło...naczytalam się o tym nie dobrym zaniku objawów i zaczęłam się zastanawiać co jest grane ...No cóż pozostaje mi czekać 2 dni na wizytę ;):happy2:i się wszystko okaże :)
 
Do góry