reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dzisiaj już nie uzupełnię na bieżąco wizyt, ale wstawiajcie kolejne daty albo tutaj i mnie oznaczcie, albo w wątek wizytowy [emoji4]
 
reklama
Ale Was dzisiaj wizytuje w ten primiaaprilisowy dzień [emoji16]
Wczoraj ledwo zjadłam śniadanie takie miałam mdłości, a dzisiaj znowu nic... Tylko w spodnie ledwo się dopinam [emoji33]

@Leksa gratki domu, jeśli zrozumiałam dobrze to nowego? [emoji4] Na wizycie pewnie pecherzyk będzie, ale to już zawsze dobra informacja, że jest na swoim miejscu[emoji106]

oby był pęcherzyk !

tak nowy ... znaczy używany ale dla nas nowy ! kupilimy go w styczniu i teraz odbieraliśmy klucze ... od dzis zaczynamy malowanie i delikatny remont wlasnymi siłami..... a nikt nie wie o ciąży (poza mężem) więc delikatnie mnie wykrecamy od prac ;) zostaje mi nadzór i gotowanie ekipie ;)
 
Tak strasznie boję się dzisiejszej wizyty, byłam już poza 4t2d by dostać zaświadczenie i był pęcherzyk, również w 6t2d oraz 7t3d i za każdym razem oczekiwanie na bicie serca. Boję się że i tym razem nie usłyszę...
 
reklama
Do góry