reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Hej dziewczyny ja od wczoraj coś się źle czuję, głowa boli nawetvw nocy i coś mnie muli ,oj nie fajne to.Mam nadzieję że to rozchodzę za tydzień wizyta już odliczam dni
 
reklama
A pamiętasz kolki? To była masakra.
Uff na szczęście kolki mnie ominęły, za to córka ulewała (a raczej rzygała) na kilka metrów do 8 miesiaca... Też dramat [emoji14]
Hej dziewczyny o 11 mam kolejną wizytę. Stres nie do opisania. Trzymajcie kciuki. Chciałabym zobaczyć serduszko. Dzisiaj 6+6
Trzymam kciuki! Serduszko powinno być, też mam w pt wizytę w 6+6 i na nie liczę [emoji4][emoji4]
 
Jakimś cudem udało mi się zwlec z łóżka. Fatalnie się czuję, ciągle mnie mdli, nie mam siły. Wczoraj wieczorem miałam 37,7°C. Dzisiaj wstałam z bólem głowy. Wizytę u gina mam o 16:45 (aby dotrwać do tej godziny). Poproszę lekarza o tydzień L4. Nikt mi urlopu nie podpisze, bo koleżanka na równoległym stanowisku dzisiaj na zajęcia na uczelni (robi dr) a jutro ma badania okresowe lekarskie. Ciekawe czy w końcu lekarz założy mi kartę ciąży i czy usłyszę bicie serca. Dzisiaj jestem w 8t2d ale ciąża podobno młodsza. Zobaczymy...
Ja też mam dziś wizytę na 14 : 15 i również mam nadzieję usłyszeć już serduszko :) I postaram się wyciągnąć L4 na 3 tyg (wróicić po świętach) bo też się kiepsko czuje a wiadomo przed świętami to dużo roboty jednak w domu będzie więc nawet jak mi przejdzie to sobie posiedzę w domku :)
 
Jakimś cudem udało mi się zwlec z łóżka. Fatalnie się czuję, ciągle mnie mdli, nie mam siły. Wczoraj wieczorem miałam 37,7°C. Dzisiaj wstałam z bólem głowy. Wizytę u gina mam o 16:45 (aby dotrwać do tej godziny). Poproszę lekarza o tydzień L4. Nikt mi urlopu nie podpisze, bo koleżanka na równoległym stanowisku dzisiaj na zajęcia na uczelni (robi dr) a jutro ma badania okresowe lekarskie. Ciekawe czy w końcu lekarz założy mi kartę ciąży i czy usłyszę bicie serca. Dzisiaj jestem w 8t2d ale ciąża podobno młodsza. Zobaczymy...
Ja nie mam karty ciąży i jestem na zwolnieniu. Dzisiaj usg, jutro 8tydz
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach :) ja dziś mam hematologa w związku z moimi problemami z krzepliwością krwi. Zobaczymy czy może jeszcze jakieś leki nie zostaną mi dorzucone.
 
reklama
Hej dziewczyny ,wczoraj dopadły mnie mega mdłości i mnie dość długo trzymały [emoji849],bardzo źle się czułam ,natomiast dzisiaj puki co jest dobrze [emoji16],dzisiaj 8+1,wizyta dopiero 10.04 i serduszka jeszcze nie widziałam ale ogólnie myślę że jest wszystko si[emoji6], trzymam kciuki za wizytujace dziś dajcie dziewczyny znać jak po wizytach [emoji6]
 
Do góry