reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Uff. Bo zaczynałam się stresować. W ogóle jakaś chodzę na bombie. W pierwszej ciąży 7 lat temu tego nie miałam. Był spokój opanowanie mimo lat 19. [emoji19] I jakoś szybko minęło mi do tego 6 tc i wizyty. A teraz? Już bym chciała wszystko na już.[emoji23]
 
reklama
Dzień dobry miłej soboty. Ja na 11 20 ide do mojej Pani dr. Starsza córka zajmie się moja siostra.
Moje dziecko przestało dzis cala noc. Pierwszy raz w życiu. Wiem ze tego się nie mówi bo zaraz nie bedzie spala pół nocy ale mogę dzis gory przenosic :-) jednak moglaby juz zaczac spac bez wiercenia [emoji1787] M wroci z pracy i pod wieczór jedziemy na zarcie na kółkach pod narodowy :)

Dziewczyny macie insta ? Fajnie by było Was zobaczyć:)
Ja insta kiedyś założyłam bo koleżanka mnie namówiła ale w zasadzie nie korzystam z tego konta. Nic tam na nim nie mam. Ja w ogóle na czasie nie jestem [emoji846][emoji16]
 
Jestem po wizycie.
Jest pęcherzyk ciążowy [emoji4].
Czekam z utęsknieniem na serduszko [emoji7]
Brawo [emoji122] [emoji4]
Też już po wizycie i troszkę wystraszona jestem. Jest pęcherzyk i ciałko żółte... albo i dwa. [emoji33] Za tydzień dowiem się czy nie goszczą u mnie bliźniaki jednojajowe, czy to tylko echo USG płata nam figla.
Ohoho[emoji16] czekamy na twoja kolejna wizyte [emoji1][emoji3590]
Mi w pierwszej ciąży też lekarz mówił, że takie bóle to normalne są bo wszystko się rozciąga
Mi teraz tez tak mowi lekarz [emoji3526][emoji4]
Ja w poniedziałek mam wizytę. Ostatnio widziałam serduszko ale jakoś nie nastawiam się pozytywnie
Dlaczego? Badz dobrej mysli [emoji7]
 
reklama
Do góry