reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Brawo [emoji122] [emoji4] Ohoho[emoji16] czekamy na twoja kolejna wizyte [emoji1][emoji3590]Mi teraz tez tak mowi lekarz [emoji3526][emoji4]Dlaczego? Badz dobrej mysli [emoji7]
Boję się że znów nic z tego nie wyjdzie, chociaż z tyłu głowy jest cały czas myśl,, było serduszko więc musi byc dobrze "
 
reklama
Dziewczyny ja mam czasami takie chwile zwątpienia, że poszłabym do banku wzięła kredyt na 40tyś i kupiła sobie usg do domu :p
 
Ja w poniedziałek mam wizytę. Ostatnio widziałam serduszko ale jakoś nie nastawiam się pozytywnie
Będzie dobrze. Trzeba się pozytywnie nastawić. Widziałaś serduszko i tak powinno pozostać. [emoji4] zdaje sobie sprawę, że ciężko ale inaczej to nerwy nas zjedzą. Ja czekam na moje serduszko. Liczę, że je zobaczę już niedługo.
 
Jeszcze chwilę i będzie można zainwestować w detektor tętna i wtedy spokojniej już sobie sprawdzać serduszko [emoji4]
 
Boję się że znów nic z tego nie wyjdzie, chociaż z tyłu głowy jest cały czas myśl,, było serduszko więc musi byc dobrze "
Pewnie duzo przeszlas, u mnie to pierwsza ciaza (po in vitro) wyczekiwana ponad 2 lata, wiec w glebi serca czuje ze jiz teraz wreszcie musi byc dobrze [emoji106] [emoji8]
Dziewczyny ja mam czasami takie chwile zwątpienia, że poszłabym do banku wzięła kredyt na 40tyś i kupiła sobie usg do domu :p
Hihihi [emoji16][emoji16][emoji16]


Dziewczyny, jutro bede w 7t0d czyli zaczynam 8 tydzień biezacy, czy za kolejne 7 dni jak bedzie 8t0d czyli 9 tydzien biezacy to juz jest 3 miesiac ciazy? Bo sama sie pogubiłam [emoji3526]
 
Hej Dziewczyny dołączam do grona listopadowych Mamusiek :) 1 kwietnia mam pierwszą wizytę u gin i wtedy powiem znajomym ( ciekawe czy uwierza hihi) :) Podejrzewam że to jakiś 7 badz 8 tydzień :):)
 
Pewnie duzo przeszlas, u mnie to pierwsza ciaza (po in vitro) wyczekiwana ponad 2 lata, wiec w glebi serca czuje ze jiz teraz wreszcie musi byc dobrze [emoji106] [emoji8] Hihihi [emoji16][emoji16][emoji16]


Dziewczyny, jutro bede w 7t0d czyli zaczynam 8 tydzień biezacy, czy za kolejne 7 dni jak bedzie 8t0d czyli 9 tydzien biezacy to juz jest 3 miesiac ciazy? Bo sama sie pogubiłam [emoji3526]
Straciłam już 3 ciąże, w żadnej nie rozwinęło się serduszko
 
reklama
@Babeczki znalazłam coś takiego:
887b081849a91293075187293ba913a8%2C780%2C0%2C0%2C0.jpeg
 
Do góry