reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

A ćwiczyć możesz już po tym złamaniu? Może trochę ćwiczeń wzmacniających i dretwienie odpuści? [emoji848]
Tak to było 5 lat temu ( mam stabilizator) ale mam obniżony cały kręgosłup po tym wypadku :) poprostu jak przesile kręgosłup to co czuje w postaci bolu i dretwien w nocy ...ciekawe jak to będzie w 8-9 miesiącu :eek:
 
reklama
Tak to było 5 lat temu ( mam stabilizator) ale mam obniżony cały kręgosłup po tym wypadku :) poprostu jak przesile kręgosłup to co czuje w postaci bolu i dretwien w nocy ...ciekawe jak to będzie w 8-9 miesiącu :eek:
To jednym słowem musisz się oszczędzać. A na jakim odcinku miałaś złamanie?
 
Też już po wizycie i troszkę wystraszona jestem. Jest pęcherzyk i ciałko żółte... albo i dwa. [emoji33] Za tydzień dowiem się czy nie goszczą u mnie bliźniaki jednojajowe, czy to tylko echo USG płata nam figla.
Super[emoji846]To mogą być kolejne bliźniaki na forum[emoji846] Mi dzisiaj też coś o tym echu mówił i zaczął szukać rodzeństwa, ale na moje szczęście nie znalazł, a ja już wystraszona bo miałam duża betę na początku ciąży
 
Też już po wizycie i troszkę wystraszona jestem. Jest pęcherzyk i ciałko żółte... albo i dwa. [emoji33] Za tydzień dowiem się czy nie goszczą u mnie bliźniaki jednojajowe, czy to tylko echo USG płata nam figla.
Wow ale masz fajnie, że coś już tam w środku jest [emoji16] Gratulacje [emoji3590]
 
reklama
Wow ale masz fajnie, że coś już tam w środku jest [emoji16] Gratulacje [emoji3590]
Spokojnie dziewczyny! Ja ciąży bliźniaczej się boję hehe za tydzień się dowiem. Mam jednak nadzieję, że to echo bo różne historie słyszałam o takich ciążach, a ja też mam nie zawesoło z krzepliwością krwi.
 
Do góry