reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Nigdy aż tak bardzo nie panikowalam... Wielka ulga naprawdę. Dzięki dziewczyny bo już myślałam że zglupialam i sama sobie tą ciąże wmawiam...
 
Dziewczyny co polecacie na mdłości tak mnie mdli że szok apetyt mam ale potem tragedia :// może ktoś ma sprawdzone sposoby bo już pije wodę przegotowaną a to dopiero początek ;/
 
Ostatnia edycja:
Ja dokładnie to samo. Powiedziałam w pracy wysłali mnie na urlop i jak najszybciej mam załatwić sobie l4. Tyle że nikt mi nie da dopoki nie będzie widać...
Narazie wzięłam opiekę na starszego od razu dwa dni bo urlopu by mi nie dali. I jak coś to do rodzinnego pójdę do czasu wizyty. Mam takich, że się spokojnie da dogadać.
 
Dzięki zaraz robię bo naprawdę nie fajne to :-|
Jak to nie pomoże to sa jeszcze tanletki do ssania one tez sa na bazie imbiru. Poszukam nazwy to Ci podam. Jeśli cie to pocieszy W tamtej ciazy nie ruszalam sie bez woreczkow do przedszkola mialam 15minut drogi a zaliczalam 3 smietniki i tak to trwalo do 15tc rano wieczor i poludnie. Dlatego pojecie poranne mdlosci jest delikatnym slowem
 
reklama
Ja dostałam od ginekologa mało tego mam gina na NFZ poszłam z wynikiem bety a miałam 638 ,i powiedziałam że się rok starałam o ta ciążę , i na w chce jej stracić a pracę mam ciężka , fizyczna i przy olejach, smarach, kwasach i bez niczego wypisał mi na miesiąc L4 na wymioty [emoji6]
Ja dokładnie to samo. Powiedziałam w pracy wysłali mnie na urlop i jak najszybciej mam załatwić sobie l4. Tyle że nikt mi nie da dopoki nie będzie widać...
 
Do góry