reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Jak to nie pomoże to sa jeszcze tanletki do ssania one tez sa na bazie imbiru. Poszukam nazwy to Ci podam. Jeśli cie to pocieszy W tamtej ciazy nie ruszalam sie bez woreczkow do przedszkola mialam 15minut drogi a zaliczalam 3 smietniki i tak to trwalo do 15tc rano wieczor i poludnie. Dlatego pojecie poranne mdlosci jest delikatnym slowem
Prevomit albo premovit sie nazywaly
 
reklama
A ja spać nie mogę. Od kilku dni sama z siebie wstaje po 6 i spać mi się nie chce. Po 12sto godzinnej nocnej zmianie spałam 4h i nic. A normalnie bym spala cały dzień jak tylko mogłam.
 
Ja dokładnie to samo. Powiedziałam w pracy wysłali mnie na urlop i jak najszybciej mam załatwić sobie l4. Tyle że nikt mi nie da dopoki nie będzie widać...
Załatw od rodzinnego zwolnienie ja już 3tydzien ciągne bo wizytę u gina mam dopiero jutro. Nie robił mi żadnego problemu z wypisaniem. Powiedz jaki masz charakter pracy, możesz dodatkowo powiedzieć że się źle czujesz i powinien Ci dać [emoji846]
 
A daj spokój z tej radości zapomniałam w ogóle o tym wspomnieć a że lekarka też zbytnio nie zainteresowana moją osobą ,nawet żadnego wywiadu nie przeprowadziła i ot wypadło z głowy. W poniedziałek zadzwonię do mojego właściwego ginekologa który mnie prowadzi i ewentualnie podjadę po receptę na ten monural a do tej pory przez kilka dni coś z apteki , może pomoże ;)

Wiesz jak ja miałam to zapalenie i w pierwszej ciazy i teraz to dodatkowo gin kazał mi brać Urosept - można brać pomocniczo przy infekcjach ja pierwsze 2 dni brałam 2 tabl 3x dziennie
 
reklama
Mi od zielonej robi się od razu niedobrze. A wcześniej to była moja ulubiona herbatka...

Mierzyłam sobie dzisiaj rano ciśnienie, bo wczoraj mi gin kazała przez 5 dni mierzyć 3 razy dziennie, i wyszło 98 / 73. Może to wczorajsze 132/85 to faktycznie był jakiś jednorazowy wyskok, w sumie trochę się denerwowałam wizytą i tym, że nie było gdzie zaparkować a ja (jak zwykle) spóźniona.. No i rano tego dnia brałam apap.. Nie chciałabym musieć brać jeszcze leków na nadciśnienie :/


Mi na wczorajszej wizycie wyszło 140/69 z tym ze ja za każdym razem jak jestem u lekarza to się denerwuje. Ale kupię sobie chyba ciśnieniomierz w razie w bo w pierwszej ciąży pod koniec mi skoczyło i była cesarka.
 
Do góry