reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dziewczyny co polecacie na mdłości tak mnie mdli że szok apetyt mam ale potem tragedia :// może ktoś ma sprawdzone sposoby bo już pije wodę przegotowaną a to dopiero początek ;/
Radzą jeść częściej ale mniejsze porcje. Jak się przejesz może mdlić i jak dopuscisz do uczucia głodu podobnie mdli.
 
reklama
Jejku jak ja Wam zazdroszczę ,.że możecie spać. Ja cierpię na bezsenność. Już 3 dzień z rzędu budzę się ok godziny 2 i nie mogę zasnąć. Czuję się wykończona :(
 
Mnie ginka chciała wypisać L4 już na pierwszej wizycie w 4 tygodniu - oczywiście nie chciałam, bo to zdecydowanie za wcześnie, potem na następnej wizycie też namawiała i dziwiła się, że jeszcze nie chcę [emoji3] ale już na kolejnej, o ile wszystko będzie ok, biorę L4 i uciekam, tym bardziej, że finansowo bardziej opłaca mi się być na zwolnieniu [emoji6]
 
reklama
Wczoraj wyspana bylam a dzisiaj godzina 5 rano oczy jak 5zl a w nocy to kursowalam toaleta kuchnia lozko i tak cala noc. Wieczorem czulam sie kiepsko brzuch mnie bolal do tego stopnia że zaatanawialm sie czy juz noe po wszystkim. Ale chyba poprostu sie przeforsowalam bo zaczelismy remont. I teraz mam zakaz sprzatania bo nosic juz od nd nke moge także jeszcze trochę i bede miala kajdanki i z łóżka sie nie ruszę. Ale widzę jak moj maz to przeżywa. Sprawy seksu jak zawsze byly na początku dziennym tak teraz dostalam informacje ze moj luby poki co nie zamierza się do mnie zblizac i moze to potrwać dokonca pologu. W sumie poki co mi to nie przeszkadza bo jakos nie mam ochoty ale w poprzednich ciazach nie miał tego problemu. Moze tez przechodzi ta ciąże na swoj sposob. Przy mlodej urosl mu brzuch hihi a teraz widze wahania nastroju
 
Do góry