reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny, można dołączyć? Podczytuję was od początku. To moja pierwsza ciąża, mam 30 lat, a dzisiaj 7+5 :) 18 marca usłyszałam serduszko i od tamtej pory żyję w stresie, czy wszystko jest ok. Oprócz lekkiego bólu piersi nie mam żadnych objawów. TP wg USG 9.11. Nie znoszę listopada, ale może mały bąbel odczaruje ten miesiąc ;)
ooo, ja też byłam na wizycie 18.03 też było serducho, a termin mam na 10.11.2019 :) i też zero objawów, tylko piersi
 
Moja siedmiolatka to już damencja :D ciekawe czy znajdą wspólny język z maluchem. Będzie 7lat różnicy. To jak dwoje jedynaków ;)
 
Dobry wieczór
Długo bez was dziewczyny nie wytrzymałam, ale traktuję to jako nowy start, bez dramy z nikąd. Nie mam najlepszych wieści, dziś znów zaczęłam intensywnie plamić na brązowo pomimo brania duphastonu. Mam nadzieję, że to mój krwiak dalej się czyści a nie coś gorszego, bo wizyta dopiero 3.04. Brzuch lekko boli co jakiś czas. Miałam wrócić do siebie, ale zostaję u rodziców póki się nie uspokoi sytuacja. Do kompletu ciągle jestem zaziebiona i nie powinnam robić badań krwi bo wyjdą przekłamane, ale to już 9+0 no i kiedyś muszę je zrobić. Może w piątek zrobię toxo itp, a jak będzie lepiej to morfologię w poniedziałek. Czuję z e wybita z rytmu, ale nie mogę się stresować tym wszystkim, bo będzie tylko gorzej.
Pozdrawiam, xinak
To witamy z powrotem
Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze.

Ale napisaliście dużo, ja robie farbą z amoniakiem bo jak nie ma amoniaku to jest w składzie co innego podobnego bo inaczej kolor by nie wyszedł także tego ,taki chwyt marketingowy
 
jestem już/dopiero w 8tc i wiem, ze zbliża się ten moment że będzie trzeba powiedziec pracy, strasznie się stresuję....
w styczniu dostałam umowę na stałę, a zaszłam w lutym, na bank będą plotki ze tyle co umowa a już ciąża, tym bardziej, że to urząd...
aczkolwiek nikt nie wie że walczylismy o te dziecko prawie 1,5 roku :(

powiem o tym, ale wątpię zeby uwierzyli, bo w sumie patrząc na to z boku, wygląda jak słaba wymówka i tylko umowę dostała i bach, ciąża, słabo :D
 
Ja też blond ale nie mam pojęcie jaka farba, fryzjerka mi robi. Za nim dowiedziałam się o ciąży umówiłam się na keratyne ale będę rezygnować bo się boje to podobno bardzo śmierdzi chodź moją fryzjerka właśnie jest w ciazy i normalnie pracuje robi keratyne
 
reklama
Cześć dziewczyny, można dołączyć? Podczytuję was od początku. To moja pierwsza ciąża, mam 30 lat, a dzisiaj 7+5 :) 18 marca usłyszałam serduszko i od tamtej pory żyję w stresie, czy wszystko jest ok. Oprócz lekkiego bólu piersi nie mam żadnych objawów. TP wg USG 9.11. Nie znoszę listopada, ale może mały bąbel odczaruje ten miesiąc ;)
Witaj.
Każda z nas żyje w lekkim stresie.
Wiadomo pierwszy trymestr :/
Jak wszystko pójdzie pomyślnie to to będzie moje pierwsze dziecko.
Dwie poprzednie ciąże skończyły się poronieniami.
 
Do góry