reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Moja siedmiolatka to już damencja :D ciekawe czy znajdą wspólny język z maluchem. Będzie 7lat różnicy. To jak dwoje jedynaków ;)
Ja mam taka roznice miedzy starsza a mlodsza i jest wesolo bo mala chce wszystko co starsza o wiele szybciej się rozwija juz mowi duzo slow solao kibelek no i oczywiście starsza siostra to autorytet normalnoe ja ubostwia. A starszej to schlebia i teraz tez sie cieszy ze bedzie miala rodzeństwo (po cichu liczy ze bedzie brat)
 
reklama
Widzisz, ja mam w drugą stronę. Mnie się przeciągnęło, bo dzieć sam wyjść nie chciał. Skończyło się cc.

Z tym to też jest problem. Ja pierwszą córkę urodziłam przed terminem, ale drugą 11 dni po. I tak chodziłam przez ostatnie parę tygodni co drugi dzień na sor, bo czułam, że ze mnie coś leci. Mówiłam, że myślę, że sączą mi się wody, a lekarz na to, że jest lipiec, gorąco, pewnie pot. Robili usg i niby wody były. A jak przyszło co do czego, wód było tak mało, że nawet nie poczułam przebicia worka podczas porodu. Gin w szpitalu stwierdziła tylko, że dobrze, że poród się zaczął bo tych wód było o wiele za mało. Młoda dostała 10/10 więc nie drążyłam, ale kurczę, potem czytałam sporo podobnych historii, które kończyły się tragicznie... I, szczerze mówiąc, nie wiem, co z tym zrobić, gdyby sytuacja się powtórzyła...
 
Moja siedmiolatka to już damencja :D ciekawe czy znajdą wspólny język z maluchem. Będzie 7lat różnicy. To jak dwoje jedynaków ;)
Między mną a moja siostra jest 8 lat. Najpierw traktlwalam ja jako zabawke, pozniej dluuuugo nic a kontakt złapałem z nią jak ja bylam w liceum. Pozniej nic i dopiero jak poszla na studia znow mamy suoer kontakt:-)
 
Moja siedmiolatka to już damencja :D ciekawe czy znajdą wspólny język z maluchem. Będzie 7lat różnicy. To jak dwoje jedynaków ;)
U mnie identyczna różnica będzie [emoji4]
jestem już/dopiero w 8tc i wiem, ze zbliża się ten moment że będzie trzeba powiedziec pracy, strasznie się stresuję....
w styczniu dostałam umowę na stałę, a zaszłam w lutym, na bank będą plotki ze tyle co umowa a już ciąża, tym bardziej, że to urząd...
aczkolwiek nikt nie wie że walczylismy o te dziecko prawie 1,5 roku :(

powiem o tym, ale wątpię zeby uwierzyli, bo w sumie patrząc na to z boku, wygląda jak słaba wymówka i tylko umowę dostała i bach, ciąża, słabo :D
Nie martw się głupim gadaniem! Ja czekam na podwyżkę i idę na L4 [emoji14] Dopiero 1.04 mogę wysłać wniosek i so końca miesiąca czekam na decyzję...
 
U mnie identyczna różnica będzie [emoji4]Nie martw się głupim gadaniem! Ja czekam na podwyżkę i idę na L4 [emoji14] Dopiero 1.04 mogę wysłać wniosek i so końca miesiąca czekam na decyzję...
Ja spróbuje wytrwać to czerwca, później wakacje i od września pewnie l4
 
Dziewczyny ja się dziś już zapisam na prenatalne bo się długo czeka.. I na 23 kwietnia mam ale jeszcze lekarz mi to 8 kwietnia na wizycie potwierdzi i powie co i jak. Kurcze aż 480zl.. Ale robi to lekarz do którego prywatnie będę chodzić więc chyba się zdecuduje ostatecznie. Mam nadzieję że wszystko wyjdzie na tym badaniu dobrze.
 
Dziewczyny ja się dziś już zapisam na prenatalne bo się długo czeka.. I na 23 kwietnia mam ale jeszcze lekarz mi to 8 kwietnia na wizycie potwierdzi i powie co i jak. Kurcze aż 480zl.. Ale robi to lekarz do którego prywatnie będę chodzić więc chyba się zdecuduje ostatecznie. Mam nadzieję że wszystko wyjdzie na tym badaniu dobrze.
Jak razem z pappa to cena w normie [emoji4]
 
Dziewczyny co jecie? Ja jestem w stanie rano wciągnąć tylko bułkę z serem, później zupę, i na kolację jakieś owoce :/
 
Jak razem z pappa to cena w normie [emoji4]
Tak razem, 80 zł za pappa :) ale koleżanka z pracy jest w tym samym tygodniu co ja, ja 8+3 a ona 8+5 i ona znalazła za 450:) próbowała do innego za 400 zł ale już dawno terminy wszystkie zajęte.. także widzę że wszędzie podobnie :)
 
reklama
Do góry