reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Zatem będziemy wątkowymi siostrami [emoji4]
Moja gin co do TP zawsze dodaje, że +/- 2 tygodnie, ale szczerze mówiąc, wolałabym jednak skończyć na tym minusie [emoji16]
Macie już ustalony termin badań prenatalnych? Ja jeszcze nie mam potwierdzonego, ale będzie koło 25 kwietnia.
Cześć:) mam podobny termin 10-11.11 wiadomo że to wszystko się jeszcze zmieni wg USG :) też moja 1 ciąża w lipcu kończę 29 lat :tak:
ooo, ja też byłam na wizycie 18.03 też było serducho, a termin mam na 10.11.2019 :) i też zero objawów, tylko piersi
 
reklama
jestem już/dopiero w 8tc i wiem, ze zbliża się ten moment że będzie trzeba powiedziec pracy, strasznie się stresuję....
w styczniu dostałam umowę na stałę, a zaszłam w lutym, na bank będą plotki ze tyle co umowa a już ciąża, tym bardziej, że to urząd...
aczkolwiek nikt nie wie że walczylismy o te dziecko prawie 1,5 roku :(

powiem o tym, ale wątpię zeby uwierzyli, bo w sumie patrząc na to z boku, wygląda jak słaba wymówka i tylko umowę dostała i bach, ciąża, słabo :D
Nie przejmuj się Niech sobie myślą co chcą Dzidziutek najważniejszy [emoji173]
 
Zatem będziemy wątkowymi siostrami [emoji4]
Moja gin co do TP zawsze dodaje, że +/- 2 tygodnie, ale szczerze mówiąc, wolałabym jednak skończyć na tym minusie [emoji16]
Macie już ustalony termin badań prenatalnych? Ja jeszcze nie mam potwierdzonego, ale będzie koło 25 kwietnia.
no wlaśnie nie mam :( znalazłam lekarza z certyfikatem FMF, i zbieram suę żeby się umówić, kijowo te terminy 11tc-13tc akurat w święta/majówkę wypadają....
 
jestem już/dopiero w 8tc i wiem, ze zbliża się ten moment że będzie trzeba powiedziec pracy, strasznie się stresuję....
w styczniu dostałam umowę na stałę, a zaszłam w lutym, na bank będą plotki ze tyle co umowa a już ciąża, tym bardziej, że to urząd...
aczkolwiek nikt nie wie że walczylismy o te dziecko prawie 1,5 roku :(

powiem o tym, ale wątpię zeby uwierzyli, bo w sumie patrząc na to z boku, wygląda jak słaba wymówka i tylko umowę dostała i bach, ciąża, słabo :D
Nie przejmuj się ludźmi co pomyślą, najważniejsze żebyś Ty była szczęśliwa.
 
no wlaśnie nie mam :( znalazłam lekarza z certyfikatem FMF, i zbieram suę żeby się umówić, kijowo te terminy 11tc-13tc akurat w święta/majówkę wypadają....
Lepiej umów się teraz, u mnie trzeba to było zrobić miesiąc wcześniej. Poza tym chcę mieć to badanie jeszcze w 11 tygodniu w razie W.

A co do zwolnienia to zamierzam iść w połowie kwietnia. Mam kierownicze stanowisko, nie chcę się dłużej stresować, poza tym muszę odpocząć. Dlatego idę na dodatkowe USG, żeby się upewnić, że wszystko jest ok.
 
A ile ma? Mój uczy się chodzić i jest ubaw po pachy [emoji2]
Ale też przychodzi się przytulać. Wspina się na mnie. Coś chyba przeczuwa, bo mama nie nosi na rękach.
Moja miala byc listopadowym dzieckiem 2017 ale urodziła się w październiku takze mam nadzieję że tym razem wytrwam do listopada a moze i grudnia. No moja tez zdziwiona ze malo na raczkach my mamy etap kibelkowania takze tez jest wesolo
 
Moja miala byc listopadowym dzieckiem 2017 ale urodziła się w październiku takze mam nadzieję że tym razem wytrwam do listopada a moze i grudnia. No moja tez zdziwiona ze malo na raczkach my mamy etap kibelkowania takze tez jest wesolo
Widzisz, ja mam w drugą stronę. Mnie się przeciągnęło, bo dzieć sam wyjść nie chciał. Skończyło się cc.
 
reklama
Zatem będziemy wątkowymi siostrami [emoji4]
Moja gin co do TP zawsze dodaje, że +/- 2 tygodnie, ale szczerze mówiąc, wolałabym jednak skończyć na tym minusie [emoji16]
Macie już ustalony termin badań prenatalnych? Ja jeszcze nie mam potwierdzonego, ale będzie koło 25 kwietnia.
Ja jeszcze nie ustalalam ale u mnie problemów nie będzie ( mój lekarz ginekolog ma prywatną klinikę, nawet w ciągu dnia mnie przyjmie ) tak że narazie w przyszłym tygodniu idę na przedłużenie zwolnienia i zobaczę co tam słychać w brzuszku :) :) ale też coś myślę koło 12 tygodnia się umówić :)
 
Do góry