reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

@Babeczki teraz mam nadzieję że i u mnie będzie zarodek dzisiaj [emoji33] A tak na serio, to obawiam się że lekarz nie będzie miał sprzętu usg [emoji14] I zostanę odprawiona z kwitkiem...
 
reklama
A ja jutro wizytuje. Oby było ok.
A dziś dziewczyny w pracy się domyslily. Pytaly się co ja jem ze mam taki brzuch ? A ja na to, ze wszystko. A moze w ciąży jestes ? A ja hmmm... zaraz w ciąży.
Jesteś!? A ja ze nie mogę jeszcze nic powiedzieć.
Ale fakt... od soboty mam taki brzuch jaki w pierwszej ciazy mialam w 3 msc...A dziś mam bardzo luzna sukienkę...
 
Dziewczyny czytam Was i padalam lizak naklejka... Az mnie brzuch ze śmiechu rozbolal. Przed chwila mialam montera telewizji bo u nas wielkie zmiany remonty itd i Pan sie mnie pyta czy siostry grzeczne. Normalnie padlam mowie ze to moje corki hahaha. Mina bezcenna. Ja wiem ze mlodo wygladam co mi wcale nie przeszkadza a dzisiaj w dresach z myszka minnie to pomyslal niewiadomo co hihi
 
reklama
Do góry