reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja kupilam dzis femibion natal 1, znajoma w apatece mi polecila, powiedziala zeby absolutnie zadnych witamin ktore w skladzie maja witamine A nie brac w pierwszym trymestrze
 
Ja biorę żelazo, folic, magnez z potasem, jodod200 i vit D. Myślicie że jeszcze zestaw witamin powinnam?
 
Ja póki co biorę pregna start (zresztą już jakiś czas ją biorę) i teraz mam dołożony magne B6 i tyle. Na pregne plus mam zmienić na koniec trymestru
Też biorę Pregna Start już od grudnia[emoji4]
I pewnie zaraz po wizycie będę zmieniać na Prenatal Uno
 
Więc jak to wkoncu z tym olejem rybim ktoś się jeszcze wypowie ? Biorę pregnę plus i widzę, że jest w niej olej rybi. Głowa pełna :)
 
reklama
Przekopalam neta i nie ma nic by nie bylo mozna, wrecz polecaja...
Ja znalazłam tylko informacje o tym, że olej rybi jest bezpieczny jeżeli pochodzi z mięsa ryb. Jak jemy ryby to dostarczamy omega właśnie z tłuszczu rybiego. Nie powinno się spożywać natomiast oleju z wątroby ryb, najczęściej jest to olej z wątroby dorsza, właśnie z uwagi na retinol.
 
Do góry