reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Doczytałam trochę i wychodziłoby na to, że ten olej rybi w pregnie jest bezpieczny. Było właśnie wyszczególnione, że jest to z ryb morskich, bez oleju z wątroby wieloryba która jest pełna witaminy A. W składzie nie ma nic o witaminie A :
956014
 
Zima do nas wróciła :/ ale zimno. Wróciłam z zajęć i pod kołderkę zmykamy ;) czy Wy też macie nagły problem z wyslawianiem się i dobieraniem słów? :laugh2: ja po pracy jeżdżę jeszcze do poradni i dziś prowadząc zajęcia nie mogłam się wysłowić
 
Ja wlasnie chcialam to kupic bo tez polecila mi moja Pani doktor, ale w moim miescie nie bylo, wzielam na miesiąc ten femibion natal 1 a w ciagu tych 30 dni sobie zamówię przez internet pranatal uno:)
W femibionie też są metyle, więc też jest dobry,ale ten prenatal podobno lepszy dlatego właśnie go biorę :)
 
Mdłości mi przez godzinę nie towarzyszyły chyba przez to że skupiłam się na doborze słów ;) ale mi dobrze było przez chwilę ;)
 
Zima do nas wróciła :/ ale zimno. Wróciłam z zajęć i pod kołderkę zmykamy ;) czy Wy też macie nagły problem z wyslawianiem się i dobieraniem słów? :laugh2: ja po pracy jeżdżę jeszcze do poradni i dziś prowadząc zajęcia nie mogłam się wysłowić
Hahaha ja też mam jakieś przycofanie umysłowe, aż wstyd czasem jak zlecam jakieś zadanie do wykonania w pracy i widzę, że ktoś nie kuma co mam na myśli po czym uświadamiam sobie, że sama bym tego nie zrozumiała :p
 
No to chyba zostanę przy tej pregnie na razie:) już kiedyś był taki temat ale już nie pamiętam co tam wyszło z nimi, wiem że dalej brałam do tej pory.. To jest właśnie też objaw kalafiora z mózgu [emoji28]
po pracy od razu wskoczylam pod kocyk, wstałam przed 18 i nie wiem tak się kręcę i nie wiem za co się zabrać.. Zrobiłam jakiś rosół ale chyba idę się kąpać i dalej spać, co się będę kompromitowac dalej przed mężem haha [emoji23]
 
reklama
Do góry