reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja właśnie czytałam że robili badania i w tranie jest dużo Wit A, a ona ma wpływ na wady w rozwoju ciąży i należy brać leki z kwasami omega tylko po konsultacji z lekarzem. Były to badania z tamtego roku.
Wlasnie. Dziewczyny robcie jak uwazacie i jak Wam mowia lekarze. Ja sie dziele z Wami z przezyciami, ktore mialam.
 
reklama
Bakterie wychodziły mi często przy rutynowych badaniach, a teraz są jeszcze leukocyty, erytrocyty, białko, śluz i nabłonki. Przyznaję że próbkę pobrałam w przychodni, bo zapomniałam tej z domu, ale powiem o tym lekarzowi i on zdecyduje czy powtórzyć badania. Pieczenia i bólu nie mam, ale na siku jestem ze 20 razy dziennie, więc zobaczymy czy to objaw ciąży czy infekcji [emoji849]
Nabłonki w 1 trymestrze to norma. A co do reszty to faktycznie lepiej zrobić posiew
 
Ja też mam chyba jakąś infekcję. Mam podwyższone leukocyty i neutrocyty. A czuję się dobrze :oo2:
 
hej dziewczyny, szukałam tego wątku już 2 tygodnie temu po pierwszej becie, ale nie mogłam znaleźć...sama nie wiem czemu w sumie. Ale do rzeczy witam wszystkie listopadówki. 12.03- beta 88, 14.03- beta 248, 18.03 - usg widoczny pęcherzyk. Jestem obecnie w 6t 6dc. Termin planowo na 21 listopad wiec chyba końcówka miesiąca, czy któraś też tak ma? Kolejną wizytę mam na 03.04 wtedy lekarz powiedział, że założymy kartę ciąży i wszystkie skierowania na badania. Dostałam jedynie zalecenia żeby brać witaminy Composita Mama DHA, a wy jak juz po wizytach, gdzie słychac serduszko? Nie mogę sie doczekać.
Hej ja z om też mam termin na 21.11 na pierwszą wizytę idę 4.04 już się doczekać nie mogę [emoji3526]
 
Hej ja na druga wizyta ide 5.04 będę mieć usg już nie mogę się doczekać mam tylko nadzieje że będzie ok bo tak mnie boli podbrzusze i brzuch mi wydęło że szok nie wiem czy to normalne :)
 
Ostatnia edycja:
Ja póki co biorę pregna start (zresztą już jakiś czas ją biorę) i teraz mam dołożony magne B6 i tyle. Na pregne plus mam zmienić na koniec trymestru
 
jeszcze jest Prenat Uno do 12 tc ktoś może bierze ?
Ja brałam MamaDHA Premium + i piszę że nie tylko dla ciężarnych ale też dla kobiet przygotowujących się do ciąży hmm....co polecacie ?
 
reklama
jeszcze jest Prenat Uno do 12 tc ktoś może bierze ?
Ja brałam MamaDHA Premium + i piszę że nie tylko dla ciężarnych ale też dla kobiet przygotowujących się do ciąży hmm....co polecacie ?
Ja właśnie biorę mama DHA Premium +
Dodatkowo mam przyjmować jeszcze kwas foliowy.
 
Do góry