reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
hej dziewczyny, szukałam tego wątku już 2 tygodnie temu po pierwszej becie, ale nie mogłam znaleźć...sama nie wiem czemu w sumie. Ale do rzeczy witam wszystkie listopadówki. 12.03- beta 88, 14.03- beta 248, 18.03 - usg widoczny pęcherzyk. Jestem obecnie w 6t 6dc. Termin planowo na 21 listopad wiec chyba końcówka miesiąca, czy któraś też tak ma? Kolejną wizytę mam na 03.04 wtedy lekarz powiedział, że założymy kartę ciąży i wszystkie skierowania na badania. Dostałam jedynie zalecenia żeby brać witaminy Composita Mama DHA, a wy jak juz po wizytach, gdzie słychac serduszko? Nie mogę sie doczekać.
Ja osobiscie tych witamin nie polecam! Przez nie moja ciaza sie rozwijala nieprawidlowo i w 6tyg poronilam bo przestalo bic serduszko. A z powodu tego ze 1 tavletka w tym zestawie jeat rozowa ale w niej sa witaminy i sa okej ale te 2 to tran oleisty. A tabletki oleiste bierze sie w 2trymestrze ciazy!
 
Mnie dzisiaj coa podbrzusze ciagnie. Moze tam w srodku wszystko sie powieksza. Albo sie przepracowalam w pracy..
Agnieszka miałam wczoraj to samo, az cięzko sie było w pełni wyprostować po domu chodziłam zgięta w pół a moj chłop sie ze mnie śmiał, bo ponoć komicznie to wyglądało. Na ostatniej wizycie lekarz mi powiedział, że takie ciągniecie jest całkiem normalne bo macica się powiększa. Dziś juz czuję sie lepiej, nie ciągnie tak
 
Agnieszka miałam wczoraj to samo, az cięzko sie było w pełni wyprostować po domu chodziłam zgięta w pół a moj chłop sie ze mnie śmiał, bo ponoć komicznie to wyglądało. Na ostatniej wizycie lekarz mi powiedział, że takie ciągniecie jest całkiem normalne bo macica się powiększa. Dziś juz czuję sie lepiej, nie ciągnie tak
To sie uspokoilam :)
 
Ja osobiscie tych witamin nie polecam! Przez nie moja ciaza sie rozwijala nieprawidlowo i w 6tyg poronilam bo przestalo bic serduszko. A z powodu tego ze 1 tavletka w tym zestawie jeat rozowa ale w niej sa witaminy i sa okej ale te 2 to tran oleisty. A tabletki oleiste bierze sie w 2trymestrze ciazy!
Skąd masz informację, że tran bierze się w 2 trymestrze? Pierwsze słyszę, zęby po tranie i kwasach omega-3 ciąża rozwijała się nieprawidłowo, no ale co kraj to obyczaj, nie będe w to wnikać i w internecie i moj lekarz zalecił mi dokładnie te witaminy włąsnie ze względu na DHA, więc nie wiem, każdy ma inne podejście jak widać
 
Agnieszka miałam wczoraj to samo, az cięzko sie było w pełni wyprostować po domu chodziłam zgięta w pół a moj chłop sie ze mnie śmiał, bo ponoć komicznie to wyglądało. Na ostatniej wizycie lekarz mi powiedział, że takie ciągniecie jest całkiem normalne bo macica się powiększa. Dziś juz czuję sie lepiej, nie ciągnie tak
Ale uwazaj na te witaminy.. Bo az mam ciarki na rekach.. Mi je przepisala lekarka prywatnie i to wizyta 200zl a poznirj przeszlam do innego lekarza i kazal NATYCHMIAST odstawic bo nie powinno sie ich brac. Niby sa przeznaczone dla kobiet w ciazy ale moze od 2trymestru nie wiem nie wiem ale u mnie skutkiem brania ich doszlo do tragedii i nie chcialabym zeby ktoras z Was przez te witaminy to przeszla!
 
Dziewczyny jestem wariatka wiem ale odszukalam moja pierwsza bhcg z mloda i noe dosc ze byla robiona poznoej jesli chodzi o dc to kej wielkosc też nie byla nadzwyczajna zrobię jutro powtorke i mysle ze juz sie nie bede denerwować co ma byc to bedzie.
 
reklama
Ale uwazaj na te witaminy.. Bo az mam ciarki na rekach.. Mi je przepisala lekarka prywatnie i to wizyta 200zl a poznirj przeszlam do innego lekarza i kazal NATYCHMIAST odstawic bo nie powinno sie ich brac. Niby sa przeznaczone dla kobiet w ciazy ale moze od 2trymestru nie wiem nie wiem ale u mnie skutkiem brania ich doszlo do tragedii i nie chcialabym zeby ktoras z Was przez te witaminy to przeszla!
kurcze troche się zmartwiłam, ale na opakowaniu wyrażnie pisze od pierwszych dni ciąży ... moze była jakas inna przyczyna, to tylko witaminy
 
Do góry