reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Mnie osobiscie skora twarzy sie poprawila, wlasnie nie mam jakis syfkow jak zawsze mialam. Dzis mi to nawet powiedziala rodzina, bo mielismy mala imprezke :)
To może bedzie chłopiec? :)
A ja dziś pół dnia miałam mdłości a drugie pół jakiegoś niepokoju..
Pewnie przez to że sporo osób już się dowiedziało i boję się iść teraz na wizytę 2 kwietnia bo w razie coś nie tak to juz tyle osób wie.. No i jeszcze w poniedziałek muszę powiedzieć szefowi. Szkoda, że nie można mieć małego monitorka zawsze przy sobie ktory pokazuje co i jak u dzidzi żeby móc spokojnie żyć od wizyty do wizyty ;)
 
1
To może bedzie chłopiec? :)
A ja dziś pół dnia miałam mdłości a drugie pół jakiegoś niepokoju..
Pewnie przez to że sporo osób już się dowiedziało i boję się iść teraz na wizytę 2 kwietnia bo w razie coś nie tak to juz tyle osób wie.. No i jeszcze w poniedziałek muszę powiedzieć szefowi. Szkoda, że nie można mieć małego monitorka zawsze przy sobie ktory pokazuje co i jak u dzidzi żeby móc spokojnie żyć od wizyty do wizyty ;)
Moze moze :p ale na ten monitorek tez bym sie pisala! ☺ Chociaz kobiety kiedys nie robily zadnych badan, raz w miesiacu poszly do gina potem do pola pracowac i rodzily zdrowe dzieci a ja czasami swiruje, bo chcialabym wiedziec czy jest caly czas dobrze i czy serduszko bije dalej :)
 
Na ciąży po poronieniu większość dziewczyn bierze acard przed i w trakcie ciąży, więc jeśli lekarz widzi podstawę do brania to bez obaw [emoji4]

Mnie wieczorem tak zaczęła glowa boleć, że nie wiem czy mam mdłości od tego bólu czy od ciąży [emoji14]
Hej czy Ty też masz polecony acard po poronieniu bo ja właśnie mam :) nie wiem czy to dobrze czy źle...
 
Ostatnia edycja:
To może bedzie chłopiec? :)
A ja dziś pół dnia miałam mdłości a drugie pół jakiegoś niepokoju..
Pewnie przez to że sporo osób już się dowiedziało i boję się iść teraz na wizytę 2 kwietnia bo w razie coś nie tak to juz tyle osób wie.. No i jeszcze w poniedziałek muszę powiedzieć szefowi. Szkoda, że nie można mieć małego monitorka zawsze przy sobie ktory pokazuje co i jak u dzidzi żeby móc spokojnie żyć od wizyty do wizyty ;)
Ja póki co powiedziałam tylko kierowniczce, ale mamy dobry kontakt [emoji4] A tak ze względu na ostatnią ciążę raczej długo będziemy ukrywać.
Hej czy Ty też masz polecony acaed po poronieniu bo ja właśnie tak mam :) nie wiem czy to dobrze czy źle
Ja nie, bo moje poronienie było późne i wiem z jakiego powodu. Jedyne co kojarzę to że przy acardzie można krwawić i wtedy dziewczyny odstawiają, ale specjalistka nie jestem [emoji4]
 
Ja póki co powiedziałam tylko kierowniczce, ale mamy dobry kontakt [emoji4] A tak ze względu na ostatnią ciążę raczej długo będziemy ukrywać. Ja nie, bo moje poronienie było późne i wiem z jakiego powodu. Jedyne co kojarzę to że przy acardzie można krwawić i wtedy dziewczyny odstawiają, ale specjalistka nie jestem [emoji4]
Ja byłam po swoim poronieniu w 9tc u bardzo dobrej P. dr i mnie zapytała czy brałam acad - ja mówię, że nie to powiedziała odrazu jak zobaczę tylko 2 kreski acard bo rozrzedza krew i lepiej dotlenia..hmmmm....
tylko u mnie był też wcześniej krwiak i sama nie wiem co to dobre czy nie ....może ktoś w grupie ma jakieś potwierdzone informacje
 
Ups, cały czas używam maści retimax 1500.. Witamina A w bardzo wysokim stężeniu[emoji31]

Jeśli to jest krem z drogerii, nie na receptę, to sądzę, że bez obaw. Chyba witamina A sama w sobie nie jest szkodliwa, jest nam zreszta potrzebna, ale retinoidy, czyli jej pochodne, już tak. Ja kiedyś miałam silna maść z retinoidami i mimo stosowania antykoncepcji, lekarz kazał mi co miesiąc robić test ciążowy i w razie czego natychmiast odstawić. Ale to była maść na receptę, duże stężenie i retinoidy a nie witamina A.
 
reklama
Ups, cały czas używam maści retimax 1500.. Witamina A w bardzo wysokim stężeniu[emoji31]
W ciąży najlepiej odstawić maści, kremy i sera z Wit. A oraz wszystkie z retinolem w różnych postaciach.
Ja nim się dowiedziałam, że jestem w ciąży używałam kwasów w różnym stężeniu na twarz, a też nie wolno.
 
Do góry