reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja byłam po swoim poronieniu w 9tc u bardzo dobrej P. dr i mnie zapytała czy brałam acad - ja mówię, że nie to powiedziała odrazu jak zobaczę tylko 2 kreski acard bo rozrzedza krew i lepiej dotlenia..hmmmm....
tylko u mnie był też wcześniej krwiak i sama nie wiem co to dobre czy nie ....może ktoś w grupie ma jakieś potwierdzone informacje
Mi mój lekarz przepisał chyba profilaktycznie tzn mam gęsta krew ( słyszałam że rozrzedza ) no i mam zaburzenia rytmu serca - przed ciąża też miałam sporadycznie :) puki co jeszcze go nie brałam bo już trochę tych leków mam :)
 
reklama
Ja byłam po swoim poronieniu w 9tc u bardzo dobrej P. dr i mnie zapytała czy brałam acad - ja mówię, że nie to powiedziała odrazu jak zobaczę tylko 2 kreski acard bo rozrzedza krew i lepiej dotlenia..hmmmm....
tylko u mnie był też wcześniej krwiak i sama nie wiem co to dobre czy nie ....może ktoś w grupie ma jakieś potwierdzone informacje
Myślę że acard nie zaszkodzi, bo on właśnie tak jak piszesz rozrzedza krew.
 
Mi mój lekarz przepisał chyba profilaktycznie tzn mam gęsta krew ( słyszałam że rozrzedza ) no i mam zaburzenia rytmu serca - przed ciąża też miałam sporadycznie :) puki co jeszcze go nie brałam bo już trochę tych leków mam :)
właśnie czyli nie jestem jedna :) która ma polecone właśnie że rozrzedza krew też mam trochę leków oby dobrze się te nasze dzidzie rozwijały ale mam zamiar zapytać jak pójdę do lekarza bo bierzę się go do pewnego tc potem już nie.
Ja biorę poki co duphaston i kwas foliowy witaminy narazie odstawiłam bo za dużo tego wszystkiego :)
 
A jakich kremow uzywacie do twarzy? Czytalam ze nie mozna z wit.A
Ja właśnie używałam z kremow z 2%kwasem glikolowym i też piszę że szkodzi w ciąży do tego nie zaleca się stosowania kremow z Wit c bo mogą się robić plamy w ciąży które później są ciężkie do zlikwidowania.... I wygląda na to że muszę odstawić wszystko co tak świetnie od 3 miesięcy na mnie działało....
 
mi się cera pogorszyła też dostałam jakieś syfy ehhh ....ja przed @ takie plamki itd a to dopiero początek .....macie jakie sposoby na piękna cerę w ciąży:pno chyba że to na córkę to wytrwam wszystko hehe ;)
 
mi się cera pogorszyła też dostałam jakieś syfy ehhh ....ja przed @ takie plamki itd a to dopiero początek .....macie jakie sposoby na piękna cerę w ciąży:pno chyba że to na córkę to wytrwam wszystko hehe ;)
Ja też od kilku dni mam wysyp głową twarz plecy ramiona dekolt szyja masakra... Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić... Do tego okropnie bolące zaskorniki... W poprzednich ciazach cera była idealna...
 
właśnie czyli nie jestem jedna :) która ma polecone właśnie że rozrzedza krew też mam trochę leków oby dobrze się te nasze dzidzie rozwijały ale mam zamiar zapytać jak pójdę do lekarza bo bierzę się go do pewnego tc potem już nie.
Ja biorę poki co duphaston i kwas foliowy witaminy narazie odstawiłam bo za dużo tego wszystkiego :)
Ja biorę rano eurhyrox na czczo , duphaston 3×1 , prenatal uno plus magnez 2 razy dziennie :) jeszcze gdzieś pasuje wcisnąć ten acard :) wsumie prowadzę też raczej tryb siedzący a teraz więcej leżący to może nie zaszkodzi :rolleyes2:jeszcze brałam nospe ale na szczęście bóle już przeszły :tak:
 
reklama
Do góry