reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Oj dokładnie.... Ja do tego jeszcze po nockach w pracy... Akurat w piątkowa noc miałam wolne ale nie spałam cała noc nie dało się i teraz ledwo padam... Dlatego będę we środę biegła do mojej pani doktor po l4 niestety nie ma innej możliwości a pozatym moje ciąże byly zagrożone obie wcześniej więc wolę dmuchać na zimne i oszczędzać się ile mogę nawet jeśli czuje się w miarę dobrze.
Ojojoj to teraz życzę spokojnej ciąży. Ja swoje też przeszłam.
Mnie grozi poronienie w pierwszym a najbardziej w trzecim trymestrze dlatego zastrzyki z heparyny są codziennością.

No i poród też był ciężki, bo łożysko odklejone i szybkie cc.

Tyle było ostatnio tematów negatywnych, że nawet nie będę poruszać kolejnych. [emoji12] Najważniejsze, że skończyło się dobrze!
 
reklama
Ojojoj to teraz życzę spokojnej ciąży. Ja swoje też przeszłam.
Mnie grozi poronienie w pierwszym a najbardziej w trzecim trymestrze dlatego zastrzyki z heparyny są codziennością.

No i poród też był ciężki, bo łożysko odklejone i szybkie cc.

Tyle było ostatnio tematów negatywnych, że nawet nie będę poruszać kolejnych.
emoji12.png
Najważniejsze, że skończyło się dobrze!
Dokładnie najważniejsze że wszystko poszło dobrze. Oj u mnie też historie nie z tej ziemi... Ale za to porody miałam nie najgorsze i w miarę szybkie... Tyle że z bólami krzyżowymi.
 
Ja też, ale miałam wszystko według cyklu. Wizytę pęcherzykową mam w piątek, także termin z USG może się zmienić. Czekam z utęsknieniem na serduszko, to takie piękne jak puka w rytmie. [emoji3590] No... ale na to sobie jeszcze poczekam. [emoji3]
Juz w piatek? Ja mam isc za dwa tygodnie
 
Dziewczyny a czy któraś z Was też tak okropnie zapchało na twarzy? Ja wyglądam jak czekolada z bąbelkami. Czasami wysypie mnie lekko przed okresem ale ta twarz utrzymuje się już z 3 tygodnie..
 
Dziewczyny a czy któraś z Was też tak okropnie zapchało na twarzy? Ja wyglądam jak czekolada z bąbelkami. Czasami wysypie mnie lekko przed okresem ale ta twarz utrzymuje się już z 3 tygodnie..
Mam dokładnie to samo :(...oprócz tego plecy i ramiona też...w gabinecie kosmetycznym usłyszałam kiedyś że to wina hormonów i gęstej krwi :oops:nie wiem ile w tym prawdy ale gęsta krew to wiem że mam ...mój lekarz przepisał mi raz dziennie acard czy któraś z was bierze może w ciąży??Czytałam że dużo osób bierze a na ulotce jest zamieszona informacja że nie jest wskazany.
 
Zjedz coś przed wstaniem z łóżka rano. Cokolwiek. Ja wcinam chrupkie pieczywo, wystarczy nawet jeden kawałek, popijam wodą i wtedy w ciągu dnia jest duuuużo lepiej. Spróbuj, może zadziała też u Ciebie. Jak masz taką możliwość to kładź się na brzuchu jak Cię mdli, pomaga choć ciężko w to uwierzyć. A no i nie dopuszczaj do mocnego głodu bo wtedy jest najgorzej (bo spada cukier czy coś takiego). Trzymam kciuki :):):)
Dziękuję bardzo Spróbuje robić tak jak mowisz Mam wielką nadzieję że będzie lepiej bo do pracy muszę chodzic
 
Mam dokładnie to samo :(...oprócz tego plecy i ramiona też...w gabinecie kosmetycznym usłyszałam kiedyś że to wina hormonów i gęstej krwi :oops:nie wiem ile w tym prawdy ale gęsta krew to wiem że mam ...mój lekarz przepisał mi raz dziennie acard czy któraś z was bierze może w ciąży??Czytałam że dużo osób bierze a na ulotce jest zamieszona informacja że nie jest wskazany.
Ehmm widzę że mamy to samo Też mnie wysypalo na twarzy jeszcze do tego takie bolace niektóre ;( A ja nigdy nie miałam problemów z cerą
 
Mam dokładnie to samo :(...oprócz tego plecy i ramiona też...w gabinecie kosmetycznym usłyszałam kiedyś że to wina hormonów i gęstej krwi :oops:nie wiem ile w tym prawdy ale gęsta krew to wiem że mam ...mój lekarz przepisał mi raz dziennie acard czy któraś z was bierze może w ciąży??Czytałam że dużo osób bierze a na ulotce jest zamieszona informacja że nie jest wskazany.
Na ciąży po poronieniu większość dziewczyn bierze acard przed i w trakcie ciąży, więc jeśli lekarz widzi podstawę do brania to bez obaw [emoji4]

Mnie wieczorem tak zaczęła glowa boleć, że nie wiem czy mam mdłości od tego bólu czy od ciąży [emoji14]
 
reklama
Mnie osobiscie skora twarzy sie poprawila, wlasnie nie mam jakis syfkow jak zawsze mialam. Dzis mi to nawet powiedziala rodzina, bo mielismy mala imprezke :)
 
Do góry