reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Dziewczyny czym się smarujecie ? W 1 ciąży smarowalam się olejem kokosowym i teraz odkad zobaczyłam 2 kreski tez się nim smaruje, ale może macie cos innego ?
 
reklama
Dziewczyny czym się smarujecie ? W 1 ciąży smarowalam się olejem kokosowym i teraz odkad zobaczyłam 2 kreski tez się nim smaruje, ale może macie cos innego ?
Ja dopiero zaczynam się smarować jak coś wystaje [emoji4] Na szczęście rozstępów brak, ale przy córce przytyłam 22kg. Brzuch miałam ogromny.
Dla mnie najlepsza jest Perfecta na rozstępy.
 
Nie smaruję niczym, ale jestem po grubej stronie mocy i kilka rozstępów więcej różnicy mi nie zrobi;)
[emoji23][emoji23] made my Day!
Ja dopiero zaczynam się smarować jak coś wystaje [emoji4] Na szczęście rozstępów brak, ale przy córce przytyłam 22kg. Brzuch miałam ogromny.
Dla mnie najlepsza jest Perfecta na rozstępy.
No wlasnie u mnie tez brak rozstępów i chciałbym to utrzymać;) ok perfecta. A ona tłustą, nie tłustą?
 
Nie kazdego;) chyba bym się zaplakala gdyby się okazało że to bliźniaki. Pozniej bym to zaakceptowala, a pozniej zaharowala z trójką;) nie, osobiscie dziękuję:)
Mąż ma brata bliźniaka ale na szczęście ,,ilosc" dzieci zależy od kobiety ;) moja córka moze miec bliźniaki [emoji23]
Nie strasz bo ja mam brata bliźniaka:D
 
No wlasnie u mnie tez brak rozstępów i chciałbym to utrzymać;) ok perfecta. A ona tłustą, nie tłustą?
Ciężko mi to określić, ale dość dobrze się wchłania. Generalnie chodzi o to żeby brzuch nawilżać. Na początku wystarczy smarowanie oliwką dla dzieci jeśli masz potrzebę. Ale tak naprawdę i tak wiele zależy od tego czy masz skłonności do rozstępów [emoji4]
 
Ciężko mi to określić, ale dość dobrze się wchłania. Generalnie chodzi o to żeby brzuch nawilżać. Na początku wystarczy smarowanie oliwką dla dzieci jeśli masz potrzebę. Ale tak naprawdę i tak wiele zależy od tego czy masz skłonności do rozstępów [emoji4]
Chyba nie mam... Mama moja po 2 ciazach nie ma, ja po 1 tez nie mam... wiec genetycznie chyba nie mam. Ale wolę dmuchać na zimne :)
Dzięki:)
 
Dziewczyny czym się smarujecie ? W 1 ciąży smarowalam się olejem kokosowym i teraz odkad zobaczyłam 2 kreski tez się nim smaruje, ale może macie cos innego ?
Ja miałam cudownego Palmersa na rozstępy i teraz chciałam kupic to nie wiem co jest grane nigdzie go nie ma albo wycofują albo zmieniają coś więc też z chęcią się dowiem co polecacie
 
reklama
Ja miałam cudownego Palmersa na rozstępy i teraz chciałam kupic to nie wiem co jest grane nigdzie go nie ma albo wycofują albo zmieniają coś więc też z chęcią się dowiem co polecacie
W pierwszej ciąży też palmersa używałam, kupowałam w rossmanie ale nie wiem czy teraz jest bo narazie na zwykłym balsamie lecę
 
Do góry