reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
To tylko sen, za dużo mamy obaw w głowie i pewnie przez to. Spokojnie, cieszmy się tym co jest teraz :)

No codziennie gdy się budzę łapię się za brzuch i sprawdzam czy jest taki sam. Dziś znów wydaje mi się mniejszy więc znowu lekko panikuję. A na betę wybieram się dopiero jutro. Ehhhh
 
Powiem wam że zwariowałam poszłam do apteki po test bo sobie myślę , nic mnie nie boli poza piersiami ,mdłości nie mam to sprawdzę czy aby ciąża jest nadal [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] jak zobaczyłam dwie bordowe krechy to już pewna jestem że dzidziolek się zadomowił i dobrze mu jest [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji7][emoji8][emoji3059]
ja miałam 10 szt z allegro, od tygodnia wiem że ciąża jest ale i tak je robię co dwa dni :D dzisiaj zrobiłam ostatni, i w końcu jest tłusta krecha :)
 
Czytam wasze posty na bieżąco, nawet już wczulam się w rolę listopadowej ale niestety chyba lipa z tego
Dziś zrobiłam test i drugiej kreski brak
Nawet cień cienia nie wyszedł a okres ma przyjść między jutrem a niedzielą,
Dziś od rana czuje jakby nawet dziś miał przyjść, i z dolegliwości i z nastroju.
Życzę wam wspaniałych 9 miesięcy
Odezwę się jeszcze pewnie jak mnie zaleje;)
 
No codziennie gdy się budzę łapię się za brzuch i sprawdzam czy jest taki sam. Dziś znów wydaje mi się mniejszy więc znowu lekko panikuję. A na betę wybieram się dopiero jutro. Ehhhh
Też tak mam, na przykład wczoraj miałam wrażenie że jest ogromny a dzis rano już malutki przez to tylko że wczoraj bardzo dużo zjadłam, no i te wzdęcia.. ;) ale podbrzusze zawsze mam takie same, nabrzmiale i jak dotykam jest inne, takie hmm mięsiste? Nie umiem znaleźć słowa ;) ale to wszystko podobno jest normalne :)
 
Dziewczyny wczoraj miałam śluz w kolorze kawa z mlekiem, a dziś trochę krwi mi poleciało strasznie sie boję

Kochana koniecznie sprawdź czy beta nie spada a jak możesz to leć do gina. Ale w tak wczesnej ciąży z reguły poronienie pojawia się razem z okresem i wtedy krwawi się dość intensywnie ciut bardziej niż na okres. No i więcej skrzepów. Jeśli nic takiego się nie pojawia to może trzeba podtrzymać ciążę..
 
Dziewczyny wczoraj miałam śluz w kolorze kawa z mlekiem, a dziś trochę krwi mi poleciało strasznie sie boję
Dowiedziałas się o tej ciąży bardzo wcześnie, jak pisałaś wcześniej beta była bardzo niska. Możliwe że to była tak zwana biochemiczna ciąża, lub organizm wyczuł wadliwy zarodek i od razu działa. Podobno większość kobiet nawet nie zdaje sobie z prawy z tego że była w ciąży (chyba że oczekuje i planuje) bo okres przychodzi normalnie, jest tylko bardziej intensywny. Ale to jest ten czarny scenariusz przez który przyszły już miliony kobiet a teraz cieszą się zdrowym potomstwem. Ja jednak liczę że beta Ci rośnie, co dziś się okaże a plamienia się zdarzają więc spokojnie. Poczekajmy na wynik, staraj się odpoczywać :)
 
reklama
Kochana koniecznie sprawdź czy beta nie spada a jak możesz to leć do gina. Ale w tak wczesnej ciąży z reguły poronienie pojawia się razem z okresem i wtedy krwawi się dość intensywnie ciut bardziej niż na okres. No i więcej skrzepów. Jeśli nic takiego się nie pojawia to może trzeba podtrzymać ciążę..
Nic mnie nie boli, nie ma skrzepów i krwi bylo minimalnie ale caly czas śluz w kolorze kawy z mlekiem. A wynik z bety będę miała Dziś po 16
 
Do góry