reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Nic mnie nie boli, nie ma skrzepów i krwi bylo minimalnie ale caly czas śluz w kolorze kawy z mlekiem. A wynik z bety będę miała Dziś po 16
Krwawic może Ci jakaś cysta lub nadżerka. Nie trać wiary. Mi zawsze rano mówią że o 14 a między 12-13 już widzę go na internecie więc możesz spróbować sprawdzić wczesniej przez internet Jak Twój lab to praktykuje.
 
reklama
Krwawic może Ci jakaś cysta lub nadżerka. Nie trać wiary. Mi zawsze rano mówią że o 14 a między 12-13 już widzę go na internecie więc możesz spróbować sprawdzić wczesniej przez internet Jak Twój lab to praktykuje.
Też sprawdzam przez itwrnet wyniki na cito bedzie pewnie o 15
 
Dziś mam chyba gorszy dzień. Od rana prześladuje mnie myśl a co jeśli się nie uda, jeśli znowu nic z tego [emoji17]
 
Dziś mam chyba gorszy dzień. Od rana prześladuje mnie myśl a co jeśli się nie uda, jeśli znowu nic z tego [emoji17]

Ja mam taki codziennie. Dziś znowu pobudka o 4 i pierwsza myśl - czy są objawy. Czy nie ma krwi. Można zwariować.. A jeszcze ten realistyczny sen.. Na betę idę dopiero jutro więc pewnie do tego czasu będę zaniepokojona.
 
Ja mam taki codziennie. Dziś znowu pobudka o 4 i pierwsza myśl - czy są objawy. Czy nie ma krwi. Można zwariować.. A jeszcze ten realistyczny sen.. Na betę idę dopiero jutro więc pewnie do tego czasu będę zaniepokojona.
Mi lekarz zabronił betę robić, ja nigdy plamien ani krwawien nie miałam. Każde poronienie musiałam mieć wywoływane
 
Czwm
Mi lekarz zabronił betę robić, ja nigdy plamien ani krwawien nie miałam. Każde poronienie musiałam mieć wywoływane
Czemu zabronił? Żebyś się nie stresowała? Mnie tylko dobre wyniki uspokajają.. Ale też na chwilę tylko. Ciężko po poronieniu uwierzyć, że tym razem będzie dobrze :)
 
reklama
Do góry