reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Powiem wam że zwariowałam poszłam do apteki po test bo sobie myślę , nic mnie nie boli poza piersiami ,mdłości nie mam to sprawdzę czy aby ciąża jest nadal [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] jak zobaczyłam dwie bordowe krechy to już pewna jestem że dzidziolek się zadomowił i dobrze mu jest [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji7][emoji8][emoji3059]
Ja w niedziele miałam taki pomysł i mówię do męża :idź do apteki i kup test bo jutro wyzyta a jak tej ciąży nie ma? Myślałam że mój mąż umrze ze śmiechu
 
Powiem wam że zwariowałam poszłam do apteki po test bo sobie myślę , nic mnie nie boli poza piersiami ,mdłości nie mam to sprawdzę czy aby ciąża jest nadal [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] jak zobaczyłam dwie bordowe krechy to już pewna jestem że dzidziolek się zadomowił i dobrze mu jest [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji7][emoji8][emoji3059]
Hehe ja tak samo wczoraj po pracy bo wizyta dopiero 20tego.. Objawy nadal są ale mówię sobie: mam w domu test, a robilam tydzień to były blade kreski to zobaczę jak teraz. I pojawiły się takie bordowe grube i od razu, bez czekania :D świetne uczucie nie? [emoji16][emoji16]
 
Ale to takie nielogiczne.... Jesteśmy w ciąży, usg potwierdziło że jest pęcherzyk ciążowy. Nie mam plamien ani krwawien i jak ciąża nagle mogła zniknąć?!
Ja wczoraj jak wracaliśmy do domu to zaczęłam płakać mąż pyta co jest a ja zaplakana a co jeśli to sen i zaraz się obudzę [emoji23] to mnie dziad uszczypnal [emoji23]
 
reklama
Do góry