reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Idę spać kochane. Pomodlilam się za mojego aniołka którego straciłam. Łezki polecialy[emoji22]... Teraz pomodle się za fasolkę, która jest ze mną. Życzę wam spokojnej nocy i cudownych snów, w których tulicie wasze maleństwa. Niech jutrzejszy dzień przyniesie nam tylko pozytywne myśli i napełni nasze serca nadzieja. Dobrej nocy[emoji3590]
 
Czesc dziewczyny, mogę dołączyć? Właśnie ujrzałam dwie kreski na teście :) trochę niespodzianka, mamy już dwójkę dzieci, jestem w szoku szukam wsparcia, narazie czuje się nienajgorzej choć mdli mnie nieco i strasznie śpiąca jestem.
 
Czesc dziewczyny, mogę dołączyć? Właśnie ujrzałam dwie kreski na teście :) trochę niespodzianka, mamy już dwójkę dzieci, jestem w szoku szukam wsparcia, narazie czuje się nienajgorzej choć mdli mnie nieco i strasznie śpiąca jestem.
Witamy witamy :) to trzecie szczęście w drodze [emoji6]
 
Malami1303 Wszystkiego Najlepszego z Okazji urodzin! [emoji320][emoji166][emoji512] Dużo zdrówka dla was, oby kropeczka zrobiła dziś dobrą niespodziankę :)
 
Idę spać kochane. Pomodlilam się za mojego aniołka którego straciłam. Łezki polecialy[emoji22]... Teraz pomodle się za fasolkę, która jest ze mną. Życzę wam spokojnej nocy i cudownych snów, w których tulicie wasze maleństwa. Niech jutrzejszy dzień przyniesie nam tylko pozytywne myśli i napełni nasze serca nadzieja. Dobrej nocy[emoji3590]

Mi przyśniło się dzisiaj najgorsze... To chyba ze stresu.
 
reklama
Do góry