reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Byłam dzisiaj na usg. Beta rośnie pięknie, zarodek ma 3.3 mm ale nie ma tętna. Lekarz raczej daje małe szanse, że się pojawi, że przy taki rozmiarze powinno być, ale mam przyjść w piątek ponownie :(
Poczekaj spokojnie do piątku, nie skreślaj tego. Będę się modlić za Ciebie i Twoje maleństwo [emoji176]
 
reklama
Byłam dzisiaj na usg. Beta rośnie pięknie, zarodek ma 3.3 mm ale nie ma tętna. Lekarz raczej daje małe szanse, że się pojawi, że przy taki rozmiarze powinno być, ale mam przyjść w piątek ponownie :(
Nie raz juz byly takie historie ze po paru dniach serduszko pieknie biło, bedzie dobrze [emoji3590]
05.03 beta 30,00
Dziś beta 940,2

Wg kalkulatora przyrostt dwudniowy 216.7%
Chyba jest okej [emoji5]
Cudnie [emoji3590][emoji122]
 
U mnie tez dopiero pozniej zaczlo bic. Takze spokojnie! Fakt, ze po tygodniu przestalo.. Ale to przez tabletki oleiste, ktore przepisala mi lekarka a takie tavletki bierze sie dopiero w drugim trymestrze..
 
Ja odzywiam się tak samo jak przed ciąża. Czyli nie jakoś mega zdrowo, ale też nie wiadomo jak nie zdrowo. Wczoraj była pizza domowej roboty, ale dziewczyny nie przesadzajmy. A wodę zawsze piłam tylko ze gazowana, slodkie napoje pije od czasu do czasu.
Ja tak samo. Jem jak przed ciaza- nie mega zdrowo. Zdarzy się kfc i mac a dzis na kolację burger ;) staram się więcej pic wody, jesc codziennie jakis owoc.
Od słodkiego mnie odrzuca.
 
reklama
Do góry