reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Wazne zeby przyrost byl dobry! Na poczatku pierwszej ciazy mialam 104.2 i pozniej byly male przyrosty. Ciaza sie zle rozwijala. A teraz od razu jak z procy! U mnie w rodzinie zdarzaja sie blizniaki.. Cos sugerujecie? :>
Hehe dlatego mówię moja 265,40 czyli ok 4 5 tydz a zobacze jaka jutri czy przerasta oby
 
reklama
Ja tydzień temu miałam bete 828.2 więc wydaje mi się że to normalne wyniki jak na ten czas :) najważniejsze żeby był przyrost a ja w sumie nie robiłam potem bety tylko poszłam do lekarza na dwa dni po necie i był już piękny okrągły pecherzyk :)
Wazne zeby przyrost byl dobry! Na poczatku pierwszej ciazy mialam 104.2 i pozniej byly male przyrosty. Ciaza sie zle rozwijala. A teraz od razu jak z procy! U mnie w rodzinie zdarzaja sie blizniaki.. Cos sugerujecie? :>
 
Czesc, dolaczam :) 2 kreseczki tydzien temu, dzis bylam na becie wynik 972.3 w srode powtorka oby sie powiekszyla! Bo, jestem juz po poronieniu z niewlasciwie dobranych witamin i w 6tyg przestalo bic serduszko.. Lekarz zmieniony takze teraz mysle, ze bedzie dobrze! Wizyta w srode 20.03 lecz stresuje sie juz środowym wynikiem bety
Mnie lekarz nie kazał powtarzać bety. Zrobił pierwsze usg i zobaczył pęcherzyk ciążowy. Kolejna wizyta również 20 marca. Teraz liczy się obraz usg, bo beta może wzrastać prawidłowo a ciąża może się źle rozwijac. Wyluzuj i na spokojnie do tego podejdź. I tak nie mamy wpływu na to co będzie. [emoji6]
 
Czesc, dolaczam :) 2 kreseczki tydzien temu, dzis bylam na becie wynik 972.3 w srode powtorka oby sie powiekszyla! Bo, jestem juz po poronieniu z niewlasciwie dobranych witamin i w 6tyg przestalo bic serduszko.. Lekarz zmieniony takze teraz mysle, ze bedzie dobrze! Wizyta w srode 20.03 lecz stresuje sie juz środowym wynikiem bety
A stres to najgorsze co możesz zrobić dla dziecka teraz.
 
Hejka dziewczyny a ja się martwię bo od dwóch dni mnie brzuch wcale nie boli tylko cycochy bardzo mocno i się schizuje że coś się nieprawidłowo rozwija [emoji51]
Mnie też w ogóle brzuch nie boli, w pierwszej ciąży ciągnął mnie na maxa a teraz nic ale trzeba mieć nadzieję, wszystko ok [emoji846] chociaż jak tak wszystkie piszecie, że Was boli to powoli też się zaczynam schizowac
 
Czytałam właśnie że jak nie boli to mamy się cieszyć bo to bardzo dobrze wiec odetchnęłam z ulgą [emoji16]
Mnie też w ogóle brzuch nie boli, w pierwszej ciąży ciągnął mnie na maxa a teraz nic ale trzeba mieć nadzieję, wszystko ok [emoji846] chociaż jak tak wszystkie piszecie, że Was boli to powoli też się zaczynam schizowac
 
reklama
Czytałam właśnie że jak nie boli to mamy się cieszyć bo to bardzo dobrze wiec odetchnęłam z ulgą [emoji16]
I tak nie mamy wpływu na to co będzie. Ginekolog powiedział, że tylko spokój jest potrzebny zarodkowi, by dobrze się rozwijał. Stres może bardzo źle wpłynąć, a nakręcaniem się na bete i przyrosty tylko psuje nam humor i napawa negatywnymi myślami. Pamiętajcie, że myśląc pozytywnie ściągamy pozytywne rzeczy na siebie.
 
Do góry