reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny dzisiaj mam 6tc wg kalendarza jesli beta przysrastala przez ten tydzien jak powinna to czy jest szansa na zobaczenie serduszka dzisiaj? Normalnie mam takiego stresa
6tc to ciężko powiedzieć, ważne kiedy była owu, może być serduszko, a może go jeszcze nie być. Ja mam jutro w 6+6 i powinno być...

Czuję dzisiaj bąblowanie w podbrzuszu i wiem że miałam tak poprzednio więc to dobry znak, wiem to [emoji3590] Od razu mniej się denerwuję [emoji4]
 
6tc to ciężko powiedzieć, ważne kiedy była owu, może być serduszko, a może go jeszcze nie być. Ja mam jutro w 6+6 i powinno być...

Czuję dzisiaj bąblowanie w podbrzuszu i wiem że miałam tak poprzednio więc to dobry znak, wiem to [emoji3590] Od razu mniej się denerwuję [emoji4]
Owu byla dokladnie 10marca
 
Dzień doberek :) ja dziś kolejny dzień wolnego, zaczynam od pobrania krwi na tsh, wr, glukoza na czczo HCV i jakieś przeciwciała których rozczytac przez lekarza nie mogę [emoji28] mam nadzieję że wyniki będą ok:)
A taka głodna jestem że zaraz po skocze gdzieś po jakąś drożdżoweczke jogurtem albo budyniem [emoji1]

Powiedzcie mi bo jedna rzecz mnie niepokoi.. Wczoraj z mężem trochę pofiglowaliśny w łóżku, oczywiście bardzo ostrożnie ale po wszystkim śluz był różowy.. Nie było w nim nitek krwi ni to nie było plamienie. Po prostu był bladoróżowy. Dziś rano jest ok. Czy to znaczy że powinniśmy sobie odpuścić zbliżenia na jakiś czas? Jak jest u was?
Ja też dziś byłam w labo na pobraniu i to samo co Ty mam zlecone.
A co do pytania a seks to ja się wstrzymałam na razie bo nie dość że nie mam ochoty to i się boję trochę i sobie odpuściliśmy do końca pierwszego trymestru. Nie mam takich zaleceń od lekarza ale to dla mojego własnego spokoju. Ale wydaje mi się że jeśli dziś już nic niepokojącego nie widzisz to nic złego się nie stało :)
 
reklama
Do góry