reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Haha my mieliśmy zaczac starania w czerwcu, lipcu. A teraz to było na zasadzie co będzie to będzie. I jest[emoji23]
Dziewczyny jaka ja mam ochotę na seks... meza budzę w nocy bo chce [emoji23] A ten zadowolony bo w 1 ciazy ochoty za bardzo nie miałam na początku
A ja wręcz przeciwnie,seks mógłby dla mnie teraz nie istnieć. Mąż cierpi przez to ale przecież nie będę się zmuszać hihi ;p
 
@b
Ja na pewno pójdę po to, że jeżeli będzie coś nie tak, to żeby być już na to przygotowaną psychiczne. To będzie moje pierwsze dziecko, więc od początku potrzebuje silnej mamy, a nie złamanej tym co mnie spotkało. Wolę ten czas pogodzenia się z chorobą przejść zanim pojawi się dzidziuś. Ale w ogóle to wierzę, że będzie wszystko dobrze [emoji4]

Tak udało się wszystko załatwić ..wychodziłam chyba 10.45 A byłam zapisana na 9.40 ehhhh
 
@b

Tak udało się wszystko załatwić ..wychodziłam chyba 10.45 A byłam zapisana na 9.40 ehhhh
To fajnie, że się udało. Ja miałam na 11, a że byłam już od rana na krzywej cukrowej i żeby nie wracać do domu, czekałam już od 10:00 na konsultację, a wchodziłam o 12:20. Następna konsultacja genetyczna 7.05 :)
 
Dzisiaj napewno nie jest moj dzien. Mam ochotę usiąść i plakac. Pisalyscie o reakcji na 2kreski ja sie bardzo ucieszlam ale boje sie jak cholera ze cos będzie nie tak. Do tego dochodzą mysli jak ja sobie dam rade jak teraz wyjscie do szkoly jest trudne. Bo. Wozka nosic nie moge a to drugie pietro a mloda musi jakos zejsc. Ehh damy rade ale poki co mam kryzys. Jeszcze 2 dni do wizyty. Jak będzie serduszko będzie impreza
 
reklama
Do góry