reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dokladnie, moja szwagierka wlasnie tez pierwsze co po wzroscie bety widziala, ze nie jest jakos super, ale liczyla ze bedzie ok, ale serduszka nie bylo
Ja miałam puste jajo,niestety dopiero na USG się dowiedziałam,nie robiłam wtedy bety,a znajoma też miała i jej właśnie beta się nie zgadzała była bardzo niska w stosunku do wieku ciąży
 
Ja niby mam wizyte we wtorek, ale jak to jest 4t3d chyba to wiadomo ze nic nie bedzie widac, ale po in vitro trzeba sprawdzic czy nie pozamaciczna... Ja sie staram nie myslec zle, chociaz moja szwagierka miala raz puste jajo a raz poronila w 24tc [emoji17] ale teraz na szczescie juz jest w 32 [emoji4][emoji4] Podobno jak beta slabiej przyrasta to widac ze pozamaciczna, biochemiczna albo właśnie puste jajo, jesli rosnie duzo to podobno wieksze szanse ze jest "zdrowa"
Ja miałam 720,9 a na drugi dzień już było widać pęcherzyk ciążowy na usg. Gdzie pęcherzyk widać przy becie w granicach 1500, więc musiała podskoczyć.
 
Miałaś jakieś objawy? Moja pierwsza ciąża się skończyła bardzo wcześnie. Lekarz mówił że być może właśnie zarodka nie było. Teraz nawet po becie widać że jest inaczej bo jest dużo wyższa. Pociesz proszę...
Ja w pierwszej ciąży nawet ciążowych objawów nie miałam, nie wiedziałam o co ludzia chodzi z objawami. Bety na początku nie robiłam dopiero jak poszłam w 8tygodniu to doktorka stwierdziła że puste jajo płodowe i wtedy beta ale spadała i nie odpowiadała wiekowi ciazy. W dwóch kolejnych ciazach miałam wszystkie objawy ciążowe i zarodki się pojawiały. Także bądź dobrej myśli [emoji8]
 
No i super:) pewnie sie podwoila :D

Ja po 5 dniach od zaplodnienia widzialam juz zarodek jak podczas transferu 'wkladali' mi do macicy do endometrium, wiex generalnie cos tam (jakas kropke) mozna zobaczyc bardzo wczesnie:)) dlatego licze, ze we wtorek zobacze ze jest tam gdzie trzeba :D
Ja miałam 720,9 a na drugi dzień już było widać pęcherzyk ciążowy na usg. Gdzie pęcherzyk widać przy becie w granicach 1500, więc musiała podskoczyć.
 
reklama
Do góry