reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Ja biorę pregna +, magnez i akard. Po jutrzejszej wizycie zobaczę co jeszcze dojdzie.
Czy wy też macie taki dzień że moglybyscie nie wychodzić z łóżka? Ja dziś kursuje tylko łóżko kuchnia łazienka [emoji23]
Mi się chce ostatnio spać cały czas. Wczoraj w ciągu dnia spałam prawie 4h
 
reklama
A na kiedy masz termin? Albo ktory tydzien? :D ja niby na 17 listopada :D i tez przelezalam pol dnia [emoji23] caly dzien mnie ciagnie w podbrzuszu i gdyby nie to ze wczorajaza beta pokazala wzrost hcg o 222procent to bym aie stresowala [emoji849] i tak sie troche stresuje [emoji15][emoji12]
Bóle w podbrzuszu są podobno naturalna reakcja na ciążę. Przypominają bóle miesiączkowe. Macica się rozciąga, więzadła też, bo wszystko rośnie.
 
Ja sobie powiedziałam, że w tej ciąży nie będę się stresować. W poprzedniej aż płakałam ze stresu i nie cieszyłam się ciąża długo. Beta 33 i zaczęła spadać. Wierzę, że będzie tym razem dobrze. W końcu widziałam już pęcherzyk ciążowy na usg
 
Bóle w podbrzuszu są podobno naturalna reakcja na ciążę. Przypominają bóle miesiączkowe. Macica się rozciąga, więzadła też, bo wszystko rośnie.
Mam nadzieję, ze dokladnie to sie dzieje :D bo przy milionie zastrzykow, punkcji i transferze to przy mojej ciazy slowo "naturalna' nigdy nie stało :D to chociaz oby przebieg ciąży byl tak jak mowisz naturalny [emoji106][emoji4][emoji4][emoji4]
 
Mam nadzieję, ze dokladnie to sie dzieje :D bo przy milionie zastrzykow, punkcji i transferze to przy mojej ciazy slowo "naturalna' nigdy nie stało :D to chociaz oby przebieg ciąży byl tak jak mowisz naturalny [emoji106][emoji4][emoji4][emoji4]
Ja też się strasznie boję. Głupia naczytalam się o pustym jaju plodowym i na tym punkcie schizuje... Błagam powiedzcie że to się zdarza rzadko... Ja do 20 marca oszaleje...
 
Ja w pierwszej ciąży też pamiętam o tym pustym jaju plodowym się naczytalam, ale po pierwszym usg jak już serduszko zobaczyłam to odetchnelam z ulga. Teraz bardziej na luzaku do wszystkiego podchodzę chociaż tak naprawdę może zdarzyć się wszystko na tym etapie. Przy pierwszym dziecku do magicznego 12tc nikomu nawet nie powiedzieliśmy prócz rodziców teraz po zrobionym teście od razu się przyjaciółka pochwalilam
 
Ja w pierwszej ciąży też pamiętam o tym pustym jaju plodowym się naczytalam, ale po pierwszym usg jak już serduszko zobaczyłam to odetchnelam z ulga. Teraz bardziej na luzaku do wszystkiego podchodzę chociaż tak naprawdę może zdarzyć się wszystko na tym etapie. Przy pierwszym dziecku do magicznego 12tc nikomu nawet nie powiedzieliśmy prócz rodziców teraz po zrobionym teście od razu się przyjaciółka pochwalilam
Ja wierzę, że wyczerpalam już limit złych wieści... Mam nadzieję, że ta ciąża będzie szczęśliwa. Czy są jakieś inne objawy pustego jaja? Czy tylko usg to wyjaśni?
 
Ja miałam puste jajo,niestety dopiero na USG się dowiedziałam,nie robiłam wtedy bety,a znajoma też miała i jej właśnie beta się nie zgadzała była bardzo niska w stosunku do wieku ciąży
 
reklama
Ja też się strasznie boję. Głupia naczytalam się o pustym jaju plodowym i na tym punkcie schizuje... Błagam powiedzcie że to się zdarza rzadko... Ja do 20 marca oszaleje...
Ja niby mam wizyte we wtorek, ale jak to jest 4t3d chyba to wiadomo ze nic nie bedzie widac, ale po in vitro trzeba sprawdzic czy nie pozamaciczna...
Ja w pierwszej ciąży też pamiętam o tym pustym jaju plodowym się naczytalam, ale po pierwszym usg jak już serduszko zobaczyłam to odetchnelam z ulga. Teraz bardziej na luzaku do wszystkiego podchodzę chociaż tak naprawdę może zdarzyć się wszystko na tym etapie. Przy pierwszym dziecku do magicznego 12tc nikomu nawet nie powiedzieliśmy prócz rodziców teraz po zrobionym teście od razu się przyjaciółka pochwalilam
Ja sie staram nie myslec zle, chociaz moja szwagierka miala raz puste jajo a raz poronila w 24tc [emoji17] ale teraz na szczescie juz jest w 32 [emoji4][emoji4]
Ja wierzę, że wyczerpalam już limit złych wieści... Mam nadzieję, że ta ciąża będzie szczęśliwa. Czy są jakieś inne objawy pustego jaja? Czy tylko usg to wyjaśni?
Podobno jak beta slabiej przyrasta to widac ze pozamaciczna, biochemiczna albo właśnie puste jajo, jesli rosnie duzo to podobno wieksze szanse ze jest "zdrowa"
 
Do góry