reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
W pierwszej ciazy od razu ( w 5 tv) lekarz zrobila mi usg zeby zobaczyć czy jest jajo płodów. Bylo. Miala za słaby sprzęt i powiedziala ze musze co najmniej 2 tyg poczekać zeby usłyszeć serduszko. To były najgorsze 2 tyg mojego zycia w oczekiwaniu.
Tera? Pierwsze usg bede miala jakos w 8tc. I wszystko się rozwiąże. Owszem, denerwuje się ale Nie az tak jak wtedy...
 
Dziewczyny chyba mnie mdłości dopadaja[emoji43] miało być bezobjawowo... Ale na kolacje robimy pizze więc po kawałku myślę, że będzie ok [emoji23]
U nas wczoraj na kolacje zamówiliśmy pizze(która zresztą uwielbiam) zjedliśmy i po kilku minutach wylądowała w toalecie [emoji23]
 
Ja też się strasznie boję. Głupia naczytalam się o pustym jaju plodowym i na tym punkcie schizuje... Błagam powiedzcie że to się zdarza rzadko... Ja do 20 marca oszaleje...

Mam dokładnie to samo! Już wszystkim powiedziałam, bo poprzednie dwie ciąże takie bezproblemowe były, a potem wpadł mi w łapy artykuł o pustym jaju i schizuję :/ Na badaniu w 5 tyg. 1 dzień było widać tylko pęcherzyk ciążowy i jeszcze lekarka powiedziała, ze ciąża jest pewnie młodsza (co zreszta sama jej zasugerowałam bo wiem, ze seks bez zabezpieczenia był najwcześniej 5 dni po owulacji wyliczonej wyłącznie z terminu miesiączki), no i teraz mam film, ze pod koniec marca nie będzie serduszka :(
 
Mam dokładnie to samo! Już wszystkim powiedziałam, bo poprzednie dwie ciąże takie bezproblemowe były, a potem wpadł mi w łapy artykuł o pustym jaju i schizuję :/ Na badaniu w 5 tyg. 1 dzień było widać tylko pęcherzyk ciążowy i jeszcze lekarka powiedziała, ze ciąża jest pewnie młodsza (co zreszta sama jej zasugerowałam bo wiem, ze seks bez zabezpieczenia był najwcześniej 5 dni po owulacji wyliczonej wyłącznie z terminu miesiączki), no i teraz mam film, ze pod koniec marca nie będzie serduszka :(
Będzie serduszko napewno [emoji8]
 
W pierwszej ciazy od razu ( w 5 tv) lekarz zrobila mi usg zeby zobaczyć czy jest jajo płodów. Bylo. Miala za słaby sprzęt i powiedziala ze musze co najmniej 2 tyg poczekać zeby usłyszeć serduszko. To były najgorsze 2 tyg mojego zycia w oczekiwaniu.
Tera? Pierwsze usg bede miala jakos w 8tc. I wszystko się rozwiąże. Owszem, denerwuje się ale Nie az tak jak wtedy...
Dlatego w tej ciąży też dopiero umówiłam się po 8 tyg na usg. W pierwszej ciąży miałam podobnie w ok 6tyg lekarz gdzieś przez 10 min szukał pęcherzyka strasząc już ciąża pozamaciczna. Obiecałam sobie, że w tej ciąży pójdę już wtedy gdzie będzie na pewno juz wszystko wiadomo, a że mój gin akurat na urlopie to i tak dopiero na 29 mnie umówił
 
Mam dokładnie to samo! Już wszystkim powiedziałam, bo poprzednie dwie ciąże takie bezproblemowe były, a potem wpadł mi w łapy artykuł o pustym jaju i schizuję :/ Na badaniu w 5 tyg. 1 dzień było widać tylko pęcherzyk ciążowy i jeszcze lekarka powiedziała, ze ciąża jest pewnie młodsza (co zreszta sama jej zasugerowałam bo wiem, ze seks bez zabezpieczenia był najwcześniej 5 dni po owulacji wyliczonej wyłącznie z terminu miesiączki), no i teraz mam film, ze pod koniec marca nie będzie serduszka :(
Ja też mam na usg napisane 5tydzien i 1 dzień plus minus 10 dni i też miałam tylko pęcherzyk. Pęcherzyk miał 4,3mm więc wiek się zgadza. Musimy wierzyć że będzie dobrze. Mnie coraz bardziej bolą piersi i ciągnie mnie brzuch. Mam nadzieję że to dobry znak. Niech maleństwo rośnie zdrowo
 
reklama
Do góry