reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja co jakiś czas mam dziwne bóle brzucha, czasami czuję jak wewnętrznie mnie coś ciągnie (pewnie to zrosty po CC) , w tym momencie coś kuje. Lekarz mówił że nie mam czym się przejmować. W poprzedniej ciąży miała silniejsze bóle brzucha a z dzidzia wszystko było ok. Od dzisiaj jestem na L4 i tak się zastanawiam, że przez to że mogę poleżeć i odpocząć bardziej wsłuchujemy się w ciało, jak np wczoraj byłam w pracy to połowę bóli nie czułam tych co dzisiaj.
Hej dziewczyny termin mam na 19listopada :)
Powiedzcie mi proszę też macie bóle brzucha.. tak sie martwie. Boje się, ze poronie w 1trymestrze najwieksza szansa na to... tyle sie naczytałam.
 
Takie pytanie z innej beczki? Jak zrobiliście test to cieszyłyście się od razu? Bo np. ja pomimo że od jakiegoś czasu myśleliśmy o drugim dziecku, w maju będę miała 32 lata, od roku mieszkamy we własnym domu, sytuacja w pracy niby ustabilizowana to tak mam, że za każdym razem najpierw się boje jak ja sobie poradzę. Przy pierwszej ciąży to pomimo że staraliśmy się 3 mc to jak zobaczylam dwie kreski to czułam się jak wystraszona małolata która wpadła.
 
Takie pytanie z innej beczki? Jak zrobiliście test to cieszyłyście się od razu? Bo np. ja pomimo że od jakiegoś czasu myśleliśmy o drugim dziecku, w maju będę miała 32 lata, od roku mieszkamy we własnym domu, sytuacja w pracy niby ustabilizowana to tak mam, że za każdym razem najpierw się boje jak ja sobie poradzę. Przy pierwszej ciąży to pomimo że staraliśmy się 3 mc to jak zobaczylam dwie kreski to czułam się jak wystraszona małolata która wpadła.
Ja się tak cieszyłam że jak zrobiłam test o 5 rano to już zasnąć nie mogłam i męża obudziłam [emoji16][emoji16]
 
już po :) zaczynamy z maleństwem 9 tydzień [emoji7] nie wierzę że to juz tyle:) serduszko bije, malenstwo rusza się i wszystko jest ok :) dostałam skierowanie na resztę badań, znów będę sprawdzać tsh, dostałam też zaświadczenie do pracy :)
W przyszłym tygodniu będe miała wizytę prywatna to będę miała zdjęcie z usg 4d, poznam dokładne wymiary i tętno bicia jego serduszka :)
Przeszczesliwa dziś jestem [emoji64][emoji7] życzę wam równiez udanych wizyt dziś i w całym tygodniu :)
 
już po :) zaczynamy z maleństwem 9 tydzień [emoji7] nie wierzę że to juz tyle:) serduszko bije, malenstwo rusza się i wszystko jest ok :) dostałam skierowanie na resztę badań, znów będę sprawdzać tsh, dostałam też zaświadczenie do pracy :)
W przyszłym tygodniu będe miała wizytę prywatna to będę miała zdjęcie z usg 4d, poznam dokładne wymiary i tętno bicia jego serduszka :)
Przeszczesliwa dziś jestem [emoji64][emoji7] życzę wam równiez udanych wizyt dziś i w całym tygodniu :)
Cudowne wieści [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Takie pytanie z innej beczki? Jak zrobiliście test to cieszyłyście się od razu? Bo np. ja pomimo że od jakiegoś czasu myśleliśmy o drugim dziecku, w maju będę miała 32 lata, od roku mieszkamy we własnym domu, sytuacja w pracy niby ustabilizowana to tak mam, że za każdym razem najpierw się boje jak ja sobie poradzę. Przy pierwszej ciąży to pomimo że staraliśmy się 3 mc to jak zobaczylam dwie kreski to czułam się jak wystraszona małolata która wpadła.

Ja to się cieszyłam jak szalona, ale po ostatniej wizycie zaczęłam panikować. :D bo mogą być bliźniaki, a mam już małe biegające po domu.
 
już po :) zaczynamy z maleństwem 9 tydzień [emoji7] nie wierzę że to juz tyle:) serduszko bije, malenstwo rusza się i wszystko jest ok :) dostałam skierowanie na resztę badań, znów będę sprawdzać tsh, dostałam też zaświadczenie do pracy :)
W przyszłym tygodniu będe miała wizytę prywatna to będę miała zdjęcie z usg 4d, poznam dokładne wymiary i tętno bicia jego serduszka :)
Przeszczesliwa dziś jestem [emoji64][emoji7] życzę wam równiez udanych wizyt dziś i w całym tygodniu :)
Super :) każdy lekarz daje zaświadczenie do pracy czy tylko jeśli jest taka potrzeba?
 
reklama
Do góry