reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

Hej dziewczyny termin mam na 19listopada :)
Powiedzcie mi proszę też macie bóle brzucha.. tak sie martwie. Boje się, ze poronie w 1trymestrze najwieksza szansa na to... tyle sie naczytałam.
Też mam bóle, takie jak na miesiączkę, nawet bym powiedziała, że mocniejsze. Wczoraj na wizycie mówiłam o tym lekarzowi, powiedział, żebym się tym nie przejmowała, bo to ponoć normalne w ciąży :)
 
reklama
Te suwaczki widać tylko na komputerze? Ja mam aplikacje w tel i nie widzę jeśli któraś z Was ma, no chyba że nikt nie ma
W aplikacji niestety nie widać [emoji3525] Widać w przeglądarce na komputerze albo na telefonie ale jak obrócisz telefon poziomo [emoji4]
Hej dziewczyny termin mam na 19listopada :)
Powiedzcie mi proszę też macie bóle brzucha.. tak sie martwie. Boje się, ze poronie w 1trymestrze najwieksza szansa na to... tyle sie naczytałam.
Mojego lekarza cieszą takie bóle, to znaczy że wszystko rośnie. Zaniepokoilo by mnie gdyby to były bóle ze skurczami, nie martw się na zapas [emoji4]
 
reklama
Do góry